Sari la conținut
Forum Roportal
nemus

need HELP

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

SAL AM SI IO NEVOI DE NISTE AJUTOR AM UN PROCESOR AMD SEMPRON 3200+ @ 1800MHZ SI VREAU SI IAU UN PROCESOR MAI MARE OFERTE SUNT CU NEMILUITA PE NET DA NU STIU DE CARE SA IAU SI NU VREAU SA IAU CEVA SI ACASA CAND E SA-L PUN SA NU MEARGA :)

 

SUGESTII :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SAL AM SI IO NEVOI DE NISTE AJUTOR AM UN PROCESOR AMD SEMPRON 3200+ @ 1800MHZ SI VREAU SI IAU UN PROCESOR MAI MARE OFERTE SUNT CU NEMILUITA PE NET DA NU STIU DE CARE SA IAU SI NU VREAU SA IAU CEVA SI ACASA CAND E SA-L PUN SA NU MEARGA :)

 

SUGESTII :flowers:

Arunci o privire la ce placa de baza ai si apoi cauti pe net ce procesoare iti suporta. Si-ti alegi de-acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Socket AM2 stiu ca merge Athlon 64 ;Athlon 64 fx ;Athlon 64 x2 da problema e ca nustiu care e mai buna io vroiam ceva de la intel da stiu ca trebuie sa schimbi placa de baza ca sa pot sa pun un procesor intel :flowers: asa k raman la AMD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care am ajuns la 2 procesoare : AMD AM2 Athlon 64 X2 5200+ Brisbane BOX (65W), 2.7Ghz, 2x512K Cache, 65nm SI AMD AM2 Athlon 64 X2 5000+ BOX (65W) dupa mine nu vad diferente pretu e acelasi care e mai bun ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×