Sari la conținut
Forum Roportal
CeraselaM

Operatie varice, Estet Laser

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare legata de varice. De ceva timp mi s-au evidentiat foarte mult varicele . le aveam demult din cauza statului in picioare si a mersului pe jos foarte mult dar acum deja se vad foarte mult si destul de urat si ma deprima chestia asta . Stiti cumva o clinica profesionista care poate sa ma scape de ele ? Am auzit de Estet Laser de la mai multe persoane prieteni si fosti pacienti ca fiind o clinica buna cu medici experimentati. Dak puteti sa imi spuneti mai multe despre aceasta clinica va rog sa nu ezitati . Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare legata de varice. De ceva timp mi s-au evidentiat foarte mult varicele . le aveam demult din cauza statului in picioare si a mersului pe jos foarte mult dar acum deja se vad foarte mult si destul de urat si ma deprima chestia asta . Stiti cumva o clinica profesionista care poate sa ma scape de ele ? Am auzit de Estet Laser de la mai multe persoane prieteni si fosti pacienti ca fiind o clinica buna cu medici experimentati. Dak puteti sa imi spuneti mai multe despre aceasta clinica va rog sa nu ezitati . Multumesc

 

Sunt mai multe clinici unde se rezolva varicele fara operatie. Adica prin scleroterapie sau laser. Eu stiu de proestetica si varicoline. Dar ai grija sa ai indicatie pentru procedura. Du-te la o consultatie si vezi ce ti se spune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu m-am operat la Estet Laser acum 4 luni.Sunt foarte multumita.M-a operat Dr.Iurii Munteanu.A fost un adevarat Domn.

Il recomand cu incredere.

Imi poti spune si mie te rog cat te-a costat o astfel de operatie?am doar 18 ani si deja ma gandesc ca in viitorul apropiat sa imi fac o astfel de operatie fiindca deja mi-au aparut si mie :roll:( raman urme?sau asta depinde de fiecare? astept raspunsul tau.multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×