Sari la conținut
Forum Roportal
v.vladescu

cu cine mai votati?

Postări Recomandate

ce parere aveti? pe cine mai simpatizam? ca eu unul nu mai am incredere in clasa politica de la noi...

 

nu am vazut pana acum un program bine pus la punct de vreun candidat ca sa ma convinga ca imi vrea binele...nu mi se par obiectivele pe care le scot ei in fatza ca fiind strict in beneficiul meu ca om, cetatean al Ro...

 

Sincer nici nu mai stiu daca mai are rost sa cautam printe actualii politicieni pe cineva "vrednic" de a fi votat...

Editat de v.vladescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce scoala ai!

 

Am mai vazut eu niste afise de-ale voastre cu "Nu Stiu Cine - Un deputat la dispozitia ta!"

Ce tupeu sa va tarati in patru labe zilele astea, dupa care sa va bateti joc de oameni.

 

Nu ma mai duc niciodata la niciun vot.

Si da, indiferent cine e la putere, am dumnezeiescul drept sa ii critic, chiar daca nu am fost la vot.

 

 

PS: vad ca te desfasori pe internet pentru propaganda.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe mine unu m-a convins programul politic (ma intrebam daca mai exista asa ceva in romania!!!) al unui foarte tanar candidat

 

pare un proiect ambitios, iar pe mine unu m-a convins

 

Exact, pare un proiect ambitios. Si , de fapt, ca si proiect, poate fi foarte bun. Bineinteles ca exista programe politice in Romania. Care sunt perfecte inainte de alegeri si pline de nepuntinta realizarii dupa alegeri.

So, get real . Just another one.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ideea principala din programul lui este sa determinam institutiile statului sa nu ne mai alerge de la una la alta pentru aprobari, adeverinte etc pentru orice dosar care necesita aprobarile autoritatiilor (constructia unei case, inmatricularea unei masini etc) ci, in loc sa ne alerge pe noi, pur si simplu sa daca ceea ce e corect si normal si anume sa discute ele intre ele (institutiile) iar cu noi (cetatenii) sa ai ba treaba doar la depunearea si ridicarea dosarului.
gandeste bine :roll: omul, ne-ar scuti si pe noi de timp pierdut pe drumuri pe la ghisee ca sa primim ce avem nevoie: avize, certificate, aprobari...etc

 

pare un proiect ambitios, iar pe mine unu m-a convins

macar de s-ar pune in aplicare, ceva din ce promite...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu ce pasta de dinti sa folosesc, nu mai am incredre in nici una..... dar... am descoperit una promitatoare: COLAGATE NO DINZ. voi ce ziceti? merita incercat, numele promite! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×