Jump to content
Forum Roportal
corto

Helló! Magyar music!

Recommended Posts

Pataky Attila, vocalistul grupului maghiar Edda Művek si-a exprimat regretul ca n-a avut mai mult timp sa-l cunoasca mai bine, dar mereu aprecia inaltimea la care e afla Kobor Janos.  

“Azt sajnálom, hogy nekem is csak 24 órából áll egy nap. Nem mondjuk 30-ból, 40-ből. Úgy sokkal több lehetőségem lett volna ténylegesen megismerni Kóbort…Akárhányszor futottunk össze, mindig nagyon jó hangulatban telt. Éreztem rajta, hogy egyenlő partnerként kezelt mindig is, holott nem érdemlem meg. Senki nem érhet fel Kóbor Jánossal és az Omegával. Szombaton én is, és rajtam kívül még több millió ember imádkozott érte. Nekem ott nem ért véget az ima, azóta is imádkozom Kóbor Jánosért. Érzem, hogy a jó Isten segít neki visszatalálni a családjához. Talán még nekem is esélyt ad, hogy jobban megismerjem és elmondhassam még neki, mennyire felnézek rá.” 

Cand a fost 1978?   Recuperare rapida si fara durere doresc pentru Janos Kobor, sa ne mai cante ... si aceasta melodie minunata.   Ne rugam si noi maghiarii locali pentru el si toti suferinzii, am impartit azi mancare si in numele artistilor planetei ca le consider Aliens, ca talentul muzical este unu special la cativa pamanteni.    

• Like 1