Sari la conținut
Forum Roportal
corto

Helló! Magyar music!

Postări Recomandate

Omega NEWS 
9 hours ago

Benkő Laci 79 - A mai naptól a Krisztina körút 73 kapualjában Benkő Laci egy emléktábláról figyeli hogyan cseperedik az általa ültetett ezüsthárs és rámosolyog minden járókelőre. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.life.hu/egeszseg/20220717-egy-hete-fekszik-komaban-a-magyar-rockzenesz-darazscsipes-miatt-kerult-korhazba.html

Unul din muzicienii acestui grup maghiar este in spital de o saptamana in Coma in urma unei piscaturi de Viespe.   Nu-mi vine sa cred ce se scrie in ultimele zile despre aceste insecte periculoase, parca pan-acum nu se murea si nici in spital nu setatea in coma nimeni.  Cata otrava sa contina acea insecta ca nu-i cat dragonul Komodo?   Sa evitam insectele pe cat este posibil sa scapam cu viata daca am scapat deja de atatea pericole adevarat mortale.   A nu se vizita locuri cu multe fructe coapte ca le place si acestori zburatoare si a nu se distruge cuibul lor, sint contactele mortale cu acestea. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ghitaristul de 46 de ani dupa 13 zile de lupta in coma cu o piscatura de viespe, a murit.  Care sa fi fost reactia corpului la acea otrava, nu vom afla curand dar suna ca in filmele de groaza.

117663651_3195699737134864_552024788801958435_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=7aed08&_nc_ohc=F-2l-cjsGQ0AX_FqbvJ&_nc_ht=scontent.fphx1-2.fna&oh=00_AT9-toA9-7ejwS5jBDJj6EAQNZ6NAhRLsfcTsBx80YBIjw&oe=6300CA94 

https://search.yahoo.com/search?fr=mcafee&type=E211US91088G0&p=Ribarics+Tamás

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×