Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

Telepatia

Postări Recomandate

Avand in vedere ca tocmai am sunat, din greseala, tocmai persoana pe care ma feream sa o sun, m-am gandit ca asta e telepatie necontrolata sau inversa :lol2:

Sau te feresti te feresti pana nimeresti :cry:

Telepatia era un mijloc de comunicare folosit de locuitorii Atlantidei se pare, controlat si eficient.Oare o sa ajungem iar la nivelul asta? Ca ei s-au autodistrus din prea multa lacomie.

Noi cat o sa mai folosim telefoanele mobile? Apropo am vazut "Phone booth" super tare :)

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noi cat o sa mai folosim telefoanele mobile? Apropo am vazut "Phone booth" super tare :cry:

Practice makes perfect...

In caz ca nu se subtiaza prea tare stratul de ozon si murim (i)radiati, sau Terra nu o sa fie lovita de vreun meteorit, o sa ajungem sa ne folosim de telepatie si sa nu mai avem nevoie de telefoane mobile ( doar pentru jocuri Java in timpul orelor :lol2: )

 

Btw: Mi se pare mie sau te-ai exprimat incoerent pe tot parcursul mesajului ? ( stiu ca raspunsul o sa fie: "Ti se pare !" )

Btw2: Telepatia nu are ce sa caute la -Astrologie si paranormal- deoarece este un fenomen normal,explicat stiintific....doar ca exista mai putine informatii si oamenii il considera paranormal...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil :dwarf:" nu prea pun accent pe ambalaj...who cares?vorba celor de la 3se:

sunt cu capu-n noooooooooooooorii

 

Sa traiti...bine!hihi :cat2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi..ar fii fain sa comunici prin telepatie..adica mi-e mi'ar place,,fara abonamente la tel..si fara bani pe cartele!!! :P ,si..fara probleme de genul...vai ..mi se descarca telefonul!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai c-ati luat-o razna si voi, asa s-o fi intamplat si in Atlantida, nu le mai ajungeau ..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P noi..nu!!nu am luat'o razna..doar..am luat'o razna..

Dar..de ce sa stai acasa sa faci cursile..cand mergi fain la scoala..si nu te mai chinui la lucrari..ci doar"copiezi"foarte lejer..de la profa :) 8) ,e mai distractiv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×