Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dupa iubiti o sa suferi mereu. nu la fel de mult ca dupa un parinte, dar o sa suferi. c'asa'i in tenis

 

sufar putin :thumbsup: ca asta am probat o..

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inseamna ca n'ai iubit

 

am zis ca am antrenament . incet incet am inceput sa sufar din ce in ce mai putin . pt ca stiu ca se termina totul aiurea . am suferit si eu mult mult timp . la mine e ca partea de tatic e perfecta si sufar enorm dupa ea . ca iubit pot sau nu , gasesc chestii defecte sa ma amagesc sa mi treaca dar daca era tatos vba lui nightwish aici e buba. ca nu toti iubitii au fost tatosi . doar unul a fost si iubit si tatos mult timp . am suferit dupa ala mult timp . acu am facut prostia sa cred ca asta daca e tatos va ramane cu mine . crezand ca o parte din ,,tatal din miniatura" ramane mereu ca va fi acolo iar ma dau cu capu de pereti. si de iubit mi dor dar asta e

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricat ai incerca, n'ai sa mai gasesti un tata. pentru ca nu avem decat unul, asta e.tocmai pt ca ti-e iubit si nu tata, daca ceva nu-i convine, zice pa si la revedere, oricat ar fi el de "tatos". Pe cand un tata adevarat, oricate nu i-ar conveni, nu te poate abandona, pentru ca esti copilul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai Dumnezeu mi a luat ,,taticul in miniatura" de ce mi l a dat ca sa mi l ia?

 

Din cate vad, si-mi pare rau sa-ti spun asta, dar ti l-a dat degeaba. Nu ai invatat ce trebuia. Oamenii de genul asta nu apar in viata noastra sa ramana cu noi neaparat pe vecie. Ei vin pentru ca in momentul respectiv avem o lectie pe care trebuie s-o invatam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si parintii pot abandona copiii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
corto, nu exista comparatie intre un tata si iubit. punct

nici nu am facut asa ceva... si de la capat, daca ai citi, aici ar fi ...punct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×