Sari la conținut
Forum Roportal
Angel_Of_Night

WebCam

Postări Recomandate

Deci m-am saturat, mi s-a virusat rau de tot calculatorul si acum vreau sa-l reformatez, pe tot(toate partitiile) si apoi sa reinstalez windowsu si tot.Problema este ca stiam cum si acum nu mai stiu. Ma pate ajuta cineva ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da. si eu caut de 2 zile un driver pentru webcamul meu. macar eu stiu ca mi-am pierdut cd-ul :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde pot gasi driverele(sau ceva de genul:D) de la Webcam? Model A4 Tech ... :-s

 

A4Tech e marca. Ne dai si un model? Poate te putem ajuta sa cauti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

merci frumos :roll:

 

 

PS: fototutorial.........hmmmmm, suna cam ciudat nu ??

 

PPS:stiu si engleza

 

 

PPPS:tutorialul ala ma poate ajuta sa inteleg si cum sa sterg(doar atat) totul dupa calculator ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor!. Am un fujitsu siemens amilo pi2540. lucrez undeva in sahara. Folosesc mult excelul. Vreau un mini laptop care sa : aibe win xp, sa poata sa se conecteze la internet, sa suporte office 2007.Asta deoarece lucrez mult prin magazii ( printre rafturi:d). Pe Fujitsu am instalat vista home premium cu licenta. Am incercat sa instalez xp dar spune ca nu am hdd

vreau sa stiu daca se poate ( su cum) sa fac un hdd extern sa fie vazut ca hdd fix

in momentul in care il conectez la ......calculator si dau restart sa am practic doua sisteme de operare distincte

unul pe c-ul calculatorului

si unul pe hdd extern. Scuze pentru ignoranta

sunt doar un utilizator....Va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×