Jump to content
Forum Roportal
vectoreyes

Wallpaper-urile mele !

Rate this topic

Recommended Posts

Foarte frumos ! Ai talent, continua ! Mi-a placut mult stema Romaniei , dar nu numai ea!

Sunt in totalitate facute de tine ??? sau sunt doar prelucrate ???

Alea cu stemele Romaniei se pot face destul de usor in Photoshop.Restul nu stiu cu ce le-ai facut si mai ales cum le-ai facut,dar sunt mishto. Keep workin'

Edited by N1CKH0LAS

Sunt in totalitate facute de mine.

Stema Romaniei e facuta in XaraX cam in 2 ore. Restul, sunt combinatii intre programe, o bucata in 3D Max, pinguinul in XaraX... , wallpaperul cu orasul la orizont e de fapt o poza pe care am facuta intr-o zi cand ma intorceam din Timisoara ( ulterior prelucrata ).

Hehe........se vede ca-s facute de tine, vectoreyes, pt ca unele proportzii la stema de ex nu`s tocmai exacte............totusi..foarte bine.......Keep up the good work

oau.... imi place... doin pacate nu am nici o idee cum le-ai facut... dar iti zic parerea mea te pfivitoare neavizata.... BRAVO

Se vede ca iti plac foarte mult reflexiile...

E adevarat imi plac :derisive:

doin pacate nu am nici o idee cum le-ai facut...

Unele sunt desenate in XaraX (acum xaraxtreme), iar la unele am facut si un pic de modelare 3d in 3ds max.

Cand mai o sa am un pic de timp mai nascocesc ceva nou (wallpaperurile astea au aproape 1 an).

Mersi mult de vorbele voastre bune !