Sari la conținut
Forum Roportal
RoGoIoana

Ce vreti sa stiti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pici la replici siropoase si vrajeala ieftina de pe forum? Ca sa stiu daca sa mai raman aici, sau sa caut altundeva.

Eu zic sa deschizi topic , nu de alta dar sa nu se simta cineva exclus. :sweating:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu mi-ai raspuns la precedenta intrebare m-ai facut prea curios, asa ca acum spumeg de curiozitate, deci zi tot ! Vreau sa stiu tot ! Cand ? Unde ? Cu cine ? De cate ori ? Cum ? Cati ? Tooot ! Vreau sa stiu tot ! :sweating:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti place matematica?

Momentan sunt la profil uman , dar candva ma duceam la olimpiade la matematica. Inca imi place

 

Ce cauti pe forum ? Ce faci mai incolo in viata, ce planuri ai ?

Initial am intrat pe forum la sugestia unei prietene sa caut o carte . Am zarit niste subiecte dragutele si am ramas , chiar mi-ar place sa am timp mai mult pentru forum.

Nu am un plan stabilit pe care sa-l urmez cu exactitate . Vedem ce vine pe parcurs .

 

Pici la replici siropoase si vrajeala ieftina de pe forum? Ca sa stiu daca sa mai raman aici, sau sa caut altundeva.

Nu .

 

Pai daca nu mi-ai raspuns la precedenta intrebare m-ai facut prea curios, asa ca acum spumeg de curiozitate, deci zi tot ! Vreau sa stiu tot ! Cand ? Unde ? Cu cine ? De cate ori ? Cum ? Cati ? Tooot ! Vreau sa stiu tot ! :sweating:

ai putea fi mai exact ? Cand ce? Unde ce? Cu cine ce? De cate ori ce? etc.

Deci , ce vrei sa stii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

smiling is the best way of shining :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×