Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Probleme cu citirea mail-urilor

Postări Recomandate

De ieri imi apare mesajul de eroare cand incerc sa intru sa-mi citesc mail-urile. Adresa mea exista, pot intra in ea, pot intra pe grupuri yahoo si trimite mesaje, dar... nu pot intra in inbox sa vad daca am primit ceva. Pot primi mesaje, dar nu le pot vedea, nici nu stiu daca si cate am primit.

Imi apare eraorea urmatoare:

 

Sorry for the inconvenience.

You've stumbled upon a temporary problem we're having with Yahoo! Mail. Usually this problem gets resolved quickly, without you doing a thing. In fact it may be taken care of now.

 

Try pressing the Reload or Refresh button on your browser, or logging out and then back into your Yahoo! account. Hopefully that will take care of things.

If that doesn't fix the problem, please be patient while we sort it out and try again shortly. The fact that you're reading this page means we've been automatically notified of the issue, and chances are we're working on it now.

 

If you think you've been more than patient and tried the tricks above, feel free to contact Customer Care about Error Code 1.

Thanks,

 

The Yahoo! Mail Team

 

Si da, am contactat Customer Care, asta ieri, am dat refresh, am avut rabdare pana m-au apucat disperarea, furia si ingrijorarea.

A mai patit cineva asa?

S-a rezolvat pana la urma?

Sa-mi iau adio de la acest cont?

Ce s-a intamplat de fapt???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna! eu nu am probleme cu citirea mail-urilor,dar pot primi mail din strainatate pe aceeasi adresa? scuze,dar nu ma pricep deloc la astfel de situatii. va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! eu nu am probleme cu citirea mail-urilor,dar pot primi mail din strainatate pe aceeasi adresa? scuze,dar nu ma pricep deloc la astfel de situatii. va multumesc!

 

sigur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×