Sari la conținut
Forum Roportal
mariami

vand proiect de casa P+M pe lemn

Postări Recomandate

ne-am facut un proiect de casa P+M si acum ne-am razgandit. in loc sa ne facem casa ne-am cumparat un apartament. am iesit ceva mai ieftin ca am prins o ocazie.casa era cam la 30km de bucuresti asa ca am facut o "lista" de pro si contra si a castigat apartamentul. :blink:

 

acum am ramas cu proiectul si vrem sa-l vindem. proiectul e facut de niste super meseriasi si am dat pe el 3000 de euro. evident ca nu putem sa-l vindem tot la banii astia.

 

ca detalii despre casa: are un total de 170 mp cu tot cu terasa. are 10.6 pe 8,6 aprenta la sol. jos: living, bucatarie, dormitor, baie pluc o camara pt centrala, sus: 3 dormitoare plus 2 bai si un balcon. un dormitor (cel cu balcon) are baia proprie. ca suprafete orientativ: dormitoarele au: 12, 16, 19mp. baile in jur de 5 mp, livingul cam 30, bucataria 10mp, dormitorul de jos 11mp. iesirea la parter se face si prin living si prin bucatarie.

 

daca este cineva interesat eu pot trimite si ceva copii ale proiectului cu schitele sa vada despre ce e vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×