Sari la conținut
Forum Roportal
Nea'Jiji

vreau sa stiu sun site bun de gazduire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

spuneti-mi va rog vreau sa fac ceva simplu ...si nu prea ma descurc deci cumpar de exemplu' de la ipvhost un nume domeniu.com si vreau si gazduire eventual si un site builder ...sa aibe pe el ....la ipvhost nu exista ...asha ceva intrebarea e stiti un site unde sa gasesc toata astea asha mai ieftin pana in 12 euro? pt. ca mai mult nu se merita !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se poate face gazdui si cu aceasta suma site-ul, pe 1 an chiar. Asta daca nu ai cine stie ce trafic sau nu ocupi prea mult spatiu sau resurse. Ca sa nu mai spun ca cu ~10 euro/luna iti poti lua in anumite parti din europa un server dedicat cu trafic nelimitat

 

Dacă mi s-ar oferi mie toate aceste "facilităţi" le-aş refuza. Niciodată calitatea nu a fost...ieftină. Mă

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai nou daca cumperi domeniu...primesti gazduire gratis ....sau invers daca iei gazduire primesti domeniu.com gratis un an ideea e ca n-am nevoie de mare scofala ..fac ceva simplu si am nevoie de site builde ca n-am chef sa ma chinui in dreamweaver sau adobe !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai nou daca cumperi domeniu...primesti gazduire gratis ....sau invers daca iei gazduire primesti domeniu.com gratis

 

Unde ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×