Sari la conținut
Forum Roportal
PunkY StylE

"Cismigiu et company" - Grigore Bajenaru

Postări Recomandate

"Cismigiu et company" este o carte pe care mi-a recomandat-o un om... la metrou... in timp ce veneam de la liceu... parea foarte interesat de ea... a zis ca i-a placut mult si ca a citit-o cand era la varsta mea... nu am putut sa ii cer detalii pentru ca ajunsesem la destinatie :flowers:

 

... vreau sa stiu cate ceva despre aceasta carte... daca ati citit-o si ce parere v-a facut ... sau despre ce e vorba in ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce atatea intrebari? Citeste si ai sa vezi. Fiecare intelege altceva, in felul sau mai sunt unii care nu inteleg nimic. E cartea viselor si iubirilor de adolescenti, atunci cand nu te framanta decat iubirea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Cismigiu et company" este o carte pe care mi-a recomandat-o un om... la metrou... in timp ce veneam de la liceu... parea foarte interesat de ea... a zis ca i-a placut mult si ca a citit-o cand era la varsta mea... nu am putut sa ii cer detalii pentru ca ajunsesem la destinatie :-

 

... vreau sa stiu cate ceva despre aceasta carte... daca ati citit-o si ce parere v-a facut ... sau despre ce e vorba in ea...

Este o carte ce dupa parerea mea, actiunea ei nu se va schimba si orice liceean se va regasi in descrerea cartii.

Poate nu in aceiasi maniera romantica, dar ca si actiune, cu siguranta.

 

nu cred ca am citit-o desi numele-mi pare familiar

Pacat ! Nu stii ce ai pierdut. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×