Sari la conținut
Forum Roportal
Aalyna35

Am innebunit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si eu am patit la fel... aveam unul acasa caruia nu-i pasa de 'nevoile' mele.. sex cat mai mult dar nu conta cum.. pana mi s-a luat si gata.. acu cica ma iubeste si ii pasa da e prea tarziu..

 

Daca la tine au murit sentimentele (pentru sot).. mi se pare tare aiurea sa stai cu cineva numa de dragu copilului..

 

Succes la seducerea colegului :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa ma trezesc din fericire. Ce, vrei sa urmez sloganul lui Arcnagelo, sa fiu fericita si plictisita forever :spiteful: ?

Hehe, sarea in bucate...poveste uitata!

Fericirea nu e DELOC plicticoasa.Se vede ca nu vorbesti din experienta.Fericirea e fascinanta,poate sa aiba macar la fel de multa profunzime ca si suferinta...dar iti spun,ca are chiar mai multa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fericirea nu e DELOC plicticoasa.Se vede ca nu vorbesti din experienta.Fericirea e fascinanta,poate sa aiba macar la fel de multa profunzime ca si suferinta...dar iti spun,ca are chiar mai multa.

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fericirea se naste din lipsa orgoliului insa oamenii nu sunt capabili sa renunte la orgoliu.Isi iubesc prea mult orgoliul.

 

Nu neaparat. Tu spui cumva ca oamenii orgoliosi nu pot fi fericiti. Eu cred ca pot. :o:

 

Depinde pana unde esti dispus sa mergi cu orgoliul asta. Ca daca o tii pana in panzele albe, sunt de acord ca nu poti fi fericit... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 35 ani si un sot care vrea sex si-atat. De ani de zile nici nu mai stiu ce-i aia tandrete si saruturi. Ii zic in fiecare zi ca sunt si eu om si am nevoie si nu-l intereseaza, ma respinge. Eu nu mai pot asa. Dar ce sa fac? M-am indragostit de un coleg mai mic cu 15 ani care intamplator......m-a luat in brate. Acum ma gandesc numai la asta si ...mai vreau. Cum sa-i spun? Si-a dat seama ca e ceva in neregula cu mine, in continuare eu am nevoie de dragoste. Offffffffff, imi bate inima tare............

 

Am doua variante de raspuns , alegi ce vrei sau o inventezi pe a treia :suicide:

 

Sau ai curaj si deschizi usa si pleci lasandu-l pe amatorul de sex unilateral in seama profesioanistelor . Atentie e un drum greu si nu vei ramane cu tipul de 20 de ani , acesta abia a deschis ochii iar ce face face ca hobby . Asta nu inseamna ca nu vei gasi un barbat , apropo exista doua categorii : masculi si barbati , deci vei gasi un barbat care sa te iubeasca si sa fie capabil sa nu uite ca mangaierile , tandretea , preludiul nu se folosesc doar pana la mariaj ci mult mai mult timp .

 

Sau ii arati tipului de 20 de ani ca doamna este dispusa si disponibila , asta cu toate riscurile care decurg de aici . Banuiesc ca pana la urma Domnul va sesiza ce se intampla asa ca asteapta-te la certuri . Dar poate fi o lectie bune si pentru el , nu-i asa :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×