Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

userii care NU va plac

Postări Recomandate

ce useri nu preferati...sau din ce motive?

 

incep io

iosofat pe ziua de azi.... poate ca sunt rea da asta e!!!!

 

acu uitasi sa ma trec si pe mine...adica pe erena :aranjare: ...asa ca imi place sa ma contrazic cu toti....si ca le-am luat-o innainte la toti care nu ma plac

:pope:

Editat de just...you

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh boy.....une sa incep? :aranjare:

 

Bia

Cleric

Sikaryan

Diclona

Mihaela5

BurQa

Sinoe

HelenaMD

 

...to be continued...

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ma pregateam sa deschid eu unul :pope:

 

Nu-mi place Sykarian, pentru ca mi se pare ca nu discuta civilizat si bate apa-n piua; nu-mi (mai) place red2shoes - mi se pare incoerenta in postari ; nu-mi place Somesh pentru ca n-o inteleg .

 

Si voi reveni. Mi se pare CORECT sa va argumentati alegerile.

 

P.S. Sa va vad, curajosilor... :aranjare:

Editat de lupoaica*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi place o scorpie,nu-si argumenteaza ceea ce sustine,aerul ei de superioritate si felul in care trateaza pe ceilalti--nu are nicio legatura cu kontrele pe care le-am avut cu ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare CORECT sa va argumentati alegerile.

 

Corect poate...necesar nu. Nu cred ca tre sa justificam de ce nu ne plac unii oameni. E deajuns ca nu ne plac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect poate...necesar nu. Nu cred ca tre sa justificam de ce nu ne plac unii oameni. E deajuns ca nu ne plac.

Si cum nu prea "mergem" pe corectitudine, e de ajuns sa spui "nu-mi place si gata"... S-a rezolvat problema. Nu. Nu sunt de acord. Dar...e chestiune de alegere. Mie mi se pare de bun simt sa argumentezi,atat in cazul userilor care plac,cat si a celor care nu plac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cum nu prea "mergem" pe corectitudine, e de ajuns sa spui "nu-mi place si gata"... S-a rezolvat problema. Nu. Nu sunt de acord. Dar...e chestiune de alegere. Mie mi se pare de bun simt sa argumentezi,atat in cazul userilor care plac,cat si a celor care nu plac.

Bineinteles ca fiecare dintre noi avem motivele noastre bine intemeiate sau nu pentru care simpatizam sau dispretuim unii useri. Poate unii aleg sa duca sinceritatea pana la capat prin a expune motivele antipatiilor lor roportaliene. Eu insa aleg sa-mi mentin verdictele private,in asa fel sper sa nu jignesc pe nimeni intentionat chiar daca nu-i agreez.Alegere personala.Nu are deaface cu corectitudine,curaj,bun simt sau lipsa de...ci cu retinere din motive de o oarecare curtezie daca se poate numi asa.

Daca as da frau liber opiniilor mele despre cine nu plac si de ce.....mai mult ca sigur as primi un suspend de mi-ar vajai urechile ...mai ales ca se stie (cei care ma cunosc) ca nu am obiceiul sa "sugar coat" ceea ce am de exprimat. Cand e vorba de sinceritate din partea mea la capitolul asta....pazea...careful what you wish for...s-ar putea sa primesti....in general vorbind.:aranjare:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci e topicu meu si nu vreau sa va certati ,imi stricati bunaciune de topic...la cat am muncit eu la el :aranjare:

 

 

si naema nu ai primi atat tim p cat nu ai aduce jigniri asupra userilor

Editat de just...you

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ci cu retinere din motive de o oarecare curtezie daca se poate numi asa.

Daca as da frau liber opiniilor mele despre cine nu plac si de ce.....mai mult ca sigur as primi un suspend de mi-ar vajai urechile. :aranjare:

Nu,nu se poate numi retinere pentru ca in momentul in care alegi sa nominalizezi, e clar ca renunti la abtineri de acest fel.Altfel taci pana la capat. E parerea mea.

Si nu exista chestia asta cum ca primesti suspend/warn fiindca e un topic care cere astfel de raspunsuri.

 

In fine. Fiecare cu perceptia sa.

 

si naema nu ai primi atat tim p cat nu ai aduce jigniri asupra userilor

Exact. Cred ca iti poti motiva alegerile fara sa injuri sau jignesti.

Editat de lupoaica*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×