Sari la conținut
Forum Roportal
andru_112008

de ce?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nam combinat cu un baiat...bn bn..asta nu prea conteaza...dupa 5 luni si moolte ,,te iubesc'' la un moment dat nu mai raspundea la telefon si nici la mesaje...credeti ca sa saturat de mn? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer? DA... da sa nu fii suparata , se mai intampla.

 

Cand am trecut eu prin asta am crezut ca s-a terminat lumea, dar dupa aia mi-am dat seama ca m-am indragostit de cine nu trebuie, so...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde e zexelica in acest moment?! :pope:

 

D-aia.

De ce , d-aia ? :aranjare:

 

 

Si de ce nu vrea sa imi dea id-ul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nam combinat cu un baiat...bn bn..asta nu prea conteaza...dupa 5 luni si moolte ,,te iubesc'' la un moment dat nu mai raspundea la telefon si nici la mesaje...credeti ca sa saturat de mn? :aranjare:

pai nu esti singura care a patit asa ceva...cunosc un caz in care tipu s-a despartit de prietena dupa 3 ani de relatie...colegii de liceu la aceasi facultate si dintr-o data nu a mai vrut sa vb cu ea....la scoala o ignora nu ii raspundea la telefon la mesaje...si dupa o lunga perioada a zis asta e...nu mai are ce sa ii faca...la scoala trece nici macar servus nu ii zice...probabil cada...va ramane o necunoscuta

 

Unde e zexelica in acest moment?! :pope:

 

D-aia.

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nam combinat cu un baiat...bn bn..asta nu prea conteaza...dupa 5 luni si moolte ,,te iubesc'' la un moment dat nu mai raspundea la telefon si nici la mesaje...credeti ca sa saturat de mn? :aranjare:

 

Mai bine intreaba-l direct pe el . Nu ca as avea eu prea multa experienta(deloc:|) , dar nu stiu , nici nu trebuie sa te arunci cu capul inainte , si nu ar trebui sa crezi tot ce ti se spune , fara "dovezi" . :pope:?

Editat de Angel_Of_Night

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×