Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Relatia cu o femeie inselata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa le plangem de mila nevestelor inselate.... :doh:

 

ia sa plangem putin... :unsure:

 

am plans. :o:

 

uite si batista ...

 

acum ... mie imi plac bancurile si tot articolul asta ma duce cu gandul la o replica "ce altora nu le-a trebuit nu ne trebuie nici noua" :no:

 

si ca sa ii raspund articolului ... (nu stiu daca ne citeste dar in fine), o femeie tre sa treaca singurica peste. E vorba de pisihic aici

Editat de Fluturel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu unul nu inteleg ce vrea topicul asta :unsure:

 

 

me too

da` revistele de femei sunt pline de siropuri de genul asta

autorii "potrivesc" la modul pueril scenarii de viata, de cuplu

-pui degetu` pe limba, si dai foaia mai departe saha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa fi inselata si sa mergi mai departe....treci la urmatoarea relatie cu sperante...... ca de data asta va fi ok..... faceti haz de necaz impreuna, la inceput....apoi se intampla din nou. tocmai el!......si mergi mai departe. treci peste, aparent... speranta din nou, ca de data asta chiar va fi ok.....si se intampla din nou....ce mama naibii?

toti barbatii estem porci ....si treci mai departe, dar de data asta promiti ca ....in vecii vecilor nu mai patesti la fel....si-l cunosti pe el. dar sufli in iaurt, si el....simte. te vrea, totu-i frumos, dar nu te poti relaxa. ai incredere in el, ti-ai propus sa ai incredere, ti-ai propus ca de data asta sigur va fi ok.....dar piticul ala, parca iti tot sopteste in ureche...si iaurtul ti se pare ca nu-i destul de rece....si el simte si incet incet se retrage....si se intampla din nou....cine o fi de vina? tu? ca ai tot suflat in iaurtul ala de mult expirat? ori el? ca nu a vazut dincolo de toate astea, ca nu a stiut sa darame bariera? oare chiar ar fi fost treaba lui sa darame?.................

........si intr-o zi, apare cineva...si zilele trec....si cunosti..... si sufli in iaurt , ca doar te pricepi la asta atat de bine....si el simte. si mai sopteste si piticul....si el simte.

dar el nu pleaca. ramane, zambeste, te iubeste.....si incet incet piticul isi ia ramas bun si pleaca la alta.....iaurtul deja e putrezit si iti dai seama ca e mai bine sa-l arunci.

ptr ca el a ramas.....ptr ca el a zambit....si de data asta e chiar ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite si batista ...

 

acum ... mie imi plac bancurile si tot articolul asta ma duce cu gandul la o replica "ce altora nu le-a trebuit nu ne trebuie nici noua" :doh:

 

si ca sa ii raspund articolului ... (nu stiu daca ne citeste dar in fine), o femeie tre sa treaca singurica peste. E vorba de pisihic aici

 

Vai draga, ce spiritual esti. Se subintelege ca intelegi atat de bine femeile incat roiesc ele saracutele (alea fara sechele) in jurul tau. Hai sa iti spun ceva ...............probabil cea de langa tine se gandeste la fostu cu o frecventa de 2ori pe zi. de bine de rau..................Da nu-i nimic, tu nu stii, asadar , totul e ok, inclusiv orgoliul tau de "the beste". in rest, smile :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iubita mea joiana ... exista o zicala ...

 

"fa dragoste cu sotia ta dis de dimineata - ai cel putin certitudinea ca esti primul pe ziua respectiva!"

 

in rest ... nu ma intereseaza

 

:unsure:

Editat de Fluturel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sirop e lectura bydy.

Adica ceva slabut, fara foarte mare continut.

de ex.

Azi am trecut aproape pe rosu la semafor.

Si vine povestea-fabricata naiv.

V-ati gandit vreodata ca cel care a pus semaforul poate avea o masea cariata si-l durea in ziua in care a pus semaforul.

Sau datorii la intretinere.

Ce intrebare e aia.

V-ati gandit ca sotia -prietena poate ca simte, poate ca are trairi...etc.

Normal.

Doar e vie, nu-i de plastic.

Bine, pt kontro nu bag mana in foc ca n-are una de plastic in dulap.

Ma rog de cauciuc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×