Sari la conținut
Forum Roportal
VBogdan

Help

Postări Recomandate

Pe zi ce trece ma simt din ce in ce mai rau. toate analizele mi-au iesit perfect mai putin transaminazele . Am inceput cu tratament si nu a dat nici un rezultat. acum 2 luni transaminazele erau de 189, acum cateva zile au iesit 200 (eu nu mai beau nimic de vreo 8 luni). ma simt ametit, imi creste pulsul si tensiunea...parca mor. ametesc rau ma doara in partea ficatului iar doctorii ridica neputinciosi din umeri. va rogt dati-mi un sfat. ce sa fac...unde sa ma duc. simt cum parca se scurge sufletul din mine. In timp ce va scriu astepty salvarea...si astia o sa vina sa imi dea un calmant. Va rog ajutati-ma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna. bogdan!

ce analize ti-ai mai facut in afara de transaminaze? viremie, punctie? ai vreun virus sau ai hepatita autoimuna? ce ti-au spus doctorii ca ai? revino cu detalii, nu stiu ce sa-ti spun; poate ai caderi de calciu, lipsa de vitamine (simptomele care le ai tu le am si eu, dar eu fac interferon).

SAnatate si mai vorbim!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna bogdan

 

un homeopat ar trebui sa te ajute. homeopatia este o medicina a rabdarii. tratamentele sunt indelungate, dar dau rezultate daca se respecta indicatiile exact si daca ai rabdare.

 

de unde esti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×