Sari la conținut
Forum Roportal
andreeeutza

Taur - Gemeni

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna;) sunt un gemeni cu ascendent in varsator....nascuta pe 09.06.1991 la satu mare...ora 00.35...cu venus si marte in leu...si am fost impreuna cu un taur cu ascendent in scorpion...nascut pe 15.05.1991 la satu mare ora 20.30..cu venus si marte in rac...care m-a iubit foarte mult si inca spune ca ma mai iubeste...dar si-a pierdut increderea in mine pt ca l-am facut sa sufere...si de aceea spune ca ii e frica deocamdata sa mai fim din nou impreuna...ca sa nu-l fac sa sufere din nou. ne-am despartit pe 2 octombrie anul acesta...si as vrea sa ma ajutati ca sa-l recuceresc din nou si sa-i demonstrez ca m-am schimbat...ca sunt dispusa sa fac unele sacrificii ca sa nu-l mai fac sa sufere... si ca vreau sa fim din nou impreuna. nu stiu cum sa procedez...sa-l las putin in pace...fara sa-l sun...sa-l ignor...sau sa ii spun si sa-i arat ca inca mai tin la el si vreau sa fim impreuna (daca ii spun ca inca mai vreau sa fim impreuna si ca imi pare rau pt ce am facut...imi tot repeta ca e prea tarziu...ca o sa incerce sa ma uite) ?...o sa mai fim impreuna? mi-ar placea sa stiu ce-mi rezerva viitorul in domeniul acesta. va rog mult sa ma ajutati...multumesc...o zi buna in continuare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt Taur......si am avut "portia" mea de suferinta alaturi de 2 persoane din zodia Gemenilor.......

aceasta relatie nu duce nicaieri........geamanul e prea superficial, neserios pt. gusturile taurului

daca il vrei totusi inapoi, va trebuii sa-i DOVEDESTI iubire sincera, altfel..........

succes !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt taur cu ascendent in scorpion si nu ma inteleg deloc cu gemenii

dar...parerea mea....nu te lasa influentata de horoscop...

taurii sunt ei incapatanati, dar daca ii arati ca te ai schimbat, poate altfel vor sta lucrurile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai din cate am aflat, un tauras "se misca" mai incet....trage concluzii mai incet, face un pas mai incet....

 

Iubeste-l si lasa-l sa rumege. INCET se va deschide din nou.

Doar sa nu-ti pierzi tu rabdarea.fiind gemeni :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×