Sari la conținut
Forum Roportal
kayman

Cum sa ii spun ca tin foarte mult la ea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare tuturor! habar nu am cum sa va spun, dar de ceva vreme(1 an si jumatate) imi place de o fata, ca orice om, dar nu am avut curajul sa ii spun asta. eu sunt in clasa XII-a si ea in clasa IX-a la licee diferite. acum vreo 11 luni dupa ce i-am facut rost de id-ul de mess, totul decurdea de minune pana intr-o seara cand nus' ce am facut, dar nu a mai vrut sa vb cu mine, desi dupa o perioada de vreo 3 luni vb asa doar banalitati, cum ar fi: -Buna! -Buna si doar atat, discutie incheiata. chiar daca ea nu a mai vrut sa vb cu mine, eu inca tin foarte mult la ea si nu mi-o pot scoate din cap :blink: . mai tot timpul ma gandesc la ea si cand o vad, totul devine mai frumos, nimic nu mai conteaza, sunt in stare de orice in acel moment, numai ca nu pot sa ma duc la ea sa ii spun acest lucru. de ce ma tem asa de tare? este un refuz, sa nu imi pierd curajul sa mai vb cu ea sau cu o alta fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare tuturor! habar nu am cum sa va spun, dar de ceva vreme(1 an si jumatate) imi place de o fata, ca orice om, dar nu am avut curajul sa ii spun asta. eu sunt in clasa XII-a si ea in clasa IX-a la licee diferite. acum vreo 11 luni dupa ce i-am facut rost de id-ul de mess, totul decurdea de minune pana intr-o seara cand nuj ce am facut, dar nu a mai vrut sa vb cu mine, desi dupa o perioada de vreo 3 luni vb asa doar banalitati, cum ar fi: -Buna! -Buna si doar atat, discutie incheiata. chiar dak ea nu a mai vrut sa vb cu mine, eu inca tin foarte mult la ea si nu mi-o pot scoate din cap :blink: . mai tot timpul ma gandesc la ea si cand o vad, totul devine mai frumos, nimic nu mai conteaza, sunt in stare de orice in acel moment, numai k nu pot sa ma duc la ea sa ii spun acest lucru. de ce ma tem aja de tare? este un refuz, sa nu imi pierd curajul sa mai vb cu ea sau cu o alta fata.

intreab-o in realitate cum stau lucrurile,nu pe mess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca aia si a facut alt iubit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca ar trebui sa iesi din lumea messengerului si sa vorbesti cu ea fata in fata. la un moment dat nu mai ai ce discuta pe mess, nu e acelasi lucru ca in viata reala.

nu va inteleg pe voi astia care va traiti viata pe messenger... nimic nu se compara cu viata reala.

primul pas e sa vorbesti cu ea fata in fata si apoi o sa-ti fie mai usor sa ii spui ce simti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doaaaamne, de talent au adolescentii in a-si ingreuna viata.

 

Deci:

1. las-o naibili. Da-ti bacu' si te gandesti tu dupa aia.

 

... daca nuuuuuu

 

2. spune-i asa:

TIN LA TINEEEEEEE!!! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×