Sari la conținut
Forum Roportal
mido

Daca prietena renunta dupa 5 ani..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca prietena ta se schimba dupa 5 ani si renunta la tine foarte usor dupa ce a aparut o problema legata de casatorie(ca familia ei nu ma accepta) si nici nu vrea sa mai incercam cu ai ei..

i-am zis sa facem o pauza sa se gandeasca mai bine la o solutie si sa ma gandesc si eu

si dupa perioada asta a devenit mai hotarata ca nu tre sa mai fim si a inceput sa vb cu mine fffffff rece si vb numai ca ce intre noi a fost si nu mai este si i-am zis sa mai asteptam putin dar din pacate am aflat dupa doua saptamani ca ea a inceput sa iasa cu altul dar tot eu o caut si vreau sa se intoarca la mine dar problema ca de fiecare data cand o sun sa-i cer sa da relatiei inca o sansa zice nu si ne certam pt faptul ca eu numai vreau sa inteleg ca n-am despartit si ca n-o sa mai fim niciodata impreuna si ca tre sa accept idea ca n-o sa-mi da sansa asta niciodata..

eu nu stiu ce sa mai fac????

eu insist incontinuare si in continuare spune nu si ca nu ma mai iubeste sa ca tre sa o las in pace si sa n-o mai sun niciodata ca cica s-ar putea sa o deranjez daca o sun si e sta cu ala

 

ce credeti voi?? oare m-a iubit cu adevarat?? dece face asa?? ce a schimbat-o asa?? problema ca eu inca o iubesc din toata inima si simt ca nu pot sa traiec fara ea..ce ati face in locul meu?? amintirile ma omor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand e cu ala? e posibil sa fie cu el ca sa te uite pe tine

 

 

a iesit cu el dupa ce ne am despartit cu doua luni

dar sa stii ca ea tot zice la fel ca a iesit cu el sa ma uite pe mine dar tot ma deranjeaza aspectul asta si in orice caz eu o vreau inapoi si nu stiu cum tre sa fac..

noi n-am vb de 3 saptamani si m-a sunat ea ieri plangand ca i-e foarte dor de tine si ca regreta ca ea a cerut sa ne despartim dar totusi nu o mai da inapoi pt ca asa i se pare mai bine pt familia ei si daca nu este si ei bine acum poate mai tarziu o sa fie

ce sa mai inteleg?? acum am inceput iar sa ma gandesc ca o vreau inapoi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
regreta k ea a cerut sa ne despartim dar totusi nu o mai da inapoi pt k asa i se pare mai bine pt familia ei si daca nu este si ei bine acum poate mai tarziu o sa fie

ce sa mai inteleg?? acum am inceput iar sa ma gandesc k o vreau inapoi

Ar trebui să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zii tipei sa se mai maturizeze...asta e clar compotament de copchil rasfatat.

Sau tocmai ca s-a maturizat si dupa ce i-a trecut euforia, a constatat la rece ca familia are dreptate.

Poate familia este pretextul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Relatia aia e moarta in cotetz - eu zic sa ii pui cruce

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau tocmai ca s-a maturizat si dupa ce i-a trecut euforia, a constatat la rece ca familia are dreptate.

Poate familia este pretextul.

m-am referit inclusiv la telefonul ala pe care i l-a dat(daca intr-adevar asa o fi)sa fim seriosi,ala nu e gest de maturitate,nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cinci ani de relatie nu rupi orice comunicare.

Poate era un gest sa-l linisteasca, sau a avut o deceptie in noua relatie si a cautat o consolare.

De acord ca poate fi un gest de imaturitate.

Editat de gheorghe35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×