Sari la conținut
Forum Roportal
ColtNegru

Intrebare Intrebatoare.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut, la toti, daca tot am intrat si e primul meu post ...

Ma roade o intrebare si am zis sa vad ce zice lumea ...

 

Sunt acum la moda tot felu de site-uri cu licitatii, in care se zice ca cica se castiga produse la preturi super mici.

 

Un site de acest gen este www.smslicitatie.ro

 

Chiar am si un prieten, ca sa nu zic ca doar din auzite, si care spune ca e chiar e adevarata chestia.

 

Eu nu stiu ce sa zic, sa-l cred sau nu, mi se pare cam dubios totul. Cine iti da acum gratis ceva?

 

Ce parere aveti ? A incercat cineva ceva asemanator?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tzeapa?

eu am castigat un Telefon mobil LG .

 

Am dat reclama pe un site si am intrat. trebuie sa recunosc ca am avut oarece retineri si am intrat putin pe forumuri sa vad ce se spune. chiar daca parerile nu era incurajatoare am zis sa risc totusi

 

Dupa ce am castigat, le'am trimis si un mail ca sa'mi confirme ca am castigat intr'adevar, mi'au raspuns tot vineri si mi'au cerut datele mele de contact si confirmarea adresei de livrare.

 

Am trimis informatiile, dar pana acum nimic (in regulament au termen de livare 14 zile). asa ca astept. promit sa va tin la curent.

cele bune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesant m-am uitat si eu si-s foarte curios sa stiu daca Lohman a mai primit telefonul si ce s-a intamplat cu banii lui, daca a meritat investitia sau daca a fost jefuit :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tzeapa?

eu am castigat un Telefon mobil LG .

 

Am dat reclama pe un site si am intrat. trebuie sa recunosc ca am avut oarece retineri si am intrat putin pe forumuri sa vad ce se spune. chiar daca parerile nu era incurajatoare am zis sa risc totusi

 

Dupa ce am castigat, le'am trimis si un mail ca sa'mi confirme ca am castigat intr'adevar, mi'au raspuns tot vineri si mi'au cerut datele mele de contact si confirmarea adresei de livrare.

 

Am trimis informatiile, dar pana acum nimic (in regulament au termen de livare 14 zile). asa ca astept. promit sa va tin la curent.

cele bune!

 

Ti-ai creat un cont special sa ne zici asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×