Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

de aproximativ 2 zile primesc mailuri de la diferiti oameni....cu care nu am nici o legatura cu textul de forma "Alex Q4676518643" sau primesc mailuri de la yahoo cum ca nu a putut trimite niste mailuri la niste adrese de mail pe care nu le cunosc..........

 

ce ar trebui sa fac? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am creat un cont pe mail yahoo iar din greseala am dat si s-a creeat pe yahoo.korea, iar cand intru pe adresa de mail imi apare scris in koreana.Se poate ceva?

Exista vreo modalitate de a trece de pe yahoo.koreea, pe yahoo.com?Va rog mult. Altfel, tre sa ma apuc de invatzat koreana :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

......Lupini, si daca toate astea: Mail Options, Account info, Member Details, Preferred Content..... la el apar scrise in koreana? .....ce face? :flowers:

Editat de moira_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
......Lupini, si daca toate astea: Mail Options, Account info, Member Details, Preferred Content..... la el apar scrise in koreana? .....ce face?

 

 

Cu asta am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de aproximativ 2 zile primesc mailuri de la diferiti oameni....cu care nu am nici o legatura cu textul de forma "Alex Q4676518643" sau primesc mailuri de la yahoo cum ca nu a putut trimite niste mailuri la niste adrese de mail pe care nu le cunosc..........

 

ce ar trebui sa fac? :crazy:

 

Incearca sa blochezi adresele acelea... mergi in Options.

Pentru mai multa siguranta, schimba-ti si parola la email...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×