Sari la conținut
Forum Roportal
hora

Medic ginecolog

Postări Recomandate

Va rog frumos, daca se poate, sa-mi recomandati si mie un medic ginecolog bun...de care sa fiti voi f multumite care sa aiba cabinet in Bucuresti. Am fost la 3 pana acum...(fara sa am ceva extrem de grav...mai mult sa ma vada) dar parca nu m-a impresionat nici unul.

Mi sa-a parut (si mama ma sfatuieste la fel) ca barbatii ar fi ceva mai buni...mai delicati. De aceea poate ca as prefera sa fie barbat :spiteful: si nu foarte batran... pentru ca il vreau pe termen lung. Sper ca nu am exagerat cu criteriile astea :"> . Oricum...e buna si femeie (daca e f priceputa, asa cum nu e bun un barbat nepriceput)...eu am spus doar ce as prefera :-. (sper ca nu a sunat a anunt pentru matrimoniale pentru ca nu asta a fost intentia :De )

Daca nu e voie...si se considera reclama, poate imi dati mesaj personal...(am citit acum regulamentul si nu se precizeaza nimic pe tema asta...deci rog moderatorul sa spuna daca nu e voie :De )

Va multumesc anticipat. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a parut (si mama ma sfatuieste la fel) ca barbatii ar fi ceva mai buni...mai delicatzi. De aceea poate ca as prefera sa fie barbat 

 

 

agreez intru totul, ( as suporta flirtatiile barbatilor mult mai usor decit tonul scirbos al femeilor, daca ar fi sa intimpin asa ceva.....vorbind in Ro, ca in USA, nu gasesti asa ceva, cel putin, eu nu am intmpinat asa ceva, dar in Ro DA)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost undeva la capatul lui 86 (nu stiu cum se numeste zona, nu sunt din Buc). E doctorita. Eu am 16ani, prima 'vizita', deci nu mi-a fost usor...dar, desi a fost un pic rece tipa (pe la 50-60ani...:lol2: ), nu m-a facut sa ma simt stanjenita. Si daca am avut vreo problema am sunat-o si a rasp foarte prompt, nu mi s-a parut ca ar fi avut o parere proasta despre mine pt ca am cerut informatiile respective...insa...nu stiu daca ti-ar placea...:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BUNA HORA! ITI POT RECOMANDA EU UN MEDIC F BUN. ESTE BARBAT SI ESTE F ATENT CU PACIENTELE, RABDATOR, F BUN PROFESIONIST! ARE CABINET IN DRUMUL TABEREI. SE NUMESTE NICOLAE PARIS. NR DE TEL SUNT : 413.89.28 / 413.69.28 / 778.74.80. SPER SA ITI FIE DE FOLOS!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, pe dl Paris il cunosc..(zic din pacate pt ca in acest caz imi e jena sa merg la el), si oricum...e cam batran :crazy: ...eh...pana la urma cred ca voi merge la o policlina ceva...poate am noroc si nimeresc peste cine trebuie :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ti-l recomand pe dr.Peletecu de la spitalul Filatropia,este un profesionist si un om deosebit.te sfatuiesc sa mergi la el mai ales cand ai probleme deosebite.Sanatate multa!

 

ti-l recomand pe dr.Peltecu(greseala de tastare si tocmai unde era mai important,sorry) de la spitalul Filatropia,este un profesionist si un om deosebit.te sfatuiesc sa mergi la el mai ales cand ai probleme deosebite.Sanatate multa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medici buni sunt la Medsana.depinde ce prb ai.Iti spuneam mai mute dar nu iti pot trimite msg privat.asa ca,daca vrei imi poti da un msg privat si am sa te pot ajuta mai mult.Pe curand!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×