Sari la conținut
Forum Roportal
ASLAN22

despre laptop

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog cine imi poate spune cum pot vedea toate siturile care au fost deschise de pe laptopul meu am fazut asta la cineva cred ca prin stanga sus se deschide o fereastra unde sunt inregistrate toate intrarile cu ziua si data .cine ma poate sfatui si pe mine .va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog cine imi poate spune cum pot vedea toate siturile care au fost deschise de pe laptopul meu am fazut asta la cineva cred ca prin stanga sus se deschide o fereastra unde sunt inregistrate toate intrarile cu ziua si data .cine ma poate sfatui si pe mine .va multumesc

 

Ar trebui sa le gasesti in "Histroy", unde fiecare browser memoreaza pentru o perioada limitata (cateva zile, o saptamana - depinde cum il reglezi) adresele de web vizitate. Chestia este ca se poate sterge usor informatia din "History".

Alternativa ar fi sa te uiti in fisierele de tip "log" ale sistemului si acolo vezi ce conexiuni s-au stabiliti si la ce data.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai aia vreau si eu sa le sterg,problema e ca meniul meu e in germana si sincer in domeniul informatici nu o stapanesc prea bine .cum intru eu pe histroy?eu ce am vazut e in partea stanga sus duar atat .ce as putea sa fac sa nu mai intre nimeni in urma mea in siturile pe care eu le deschid?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai aia vreau si eu sa le sterg,problema e ca meniul meu e in germana si sincer in domeniul informatici nu o stapanesc prea bine .cum intru eu pe histroy?eu ce am vazut e in partea stanga sus duar atat .ce as putea sa fac sa nu mai intre nimeni in urma mea in siturile pe care eu le deschid?

 

Daca folosesti firefox, vezi ca exista un buton special pentru asa ceva: "clear private data", si de acolo poti selecta ce vrei sa stergi (history, cookies...).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In meniul explorer sus, sub bara albastra, ar trebui sa ai niste voci, te duci pe penultima, care in germana ar trebui sa fie Werkzeuge (Tools), langa Hilfe (help), te duci pe Werkzeuge aia, pe ultima optiune din meniul care se deschide, ar trebui sa fie Internet optionen, (Internet options). Dai click si, in functie de varianta de Internet Explorer pe care o ai, ar trebui sa ai ori mai multe butoane pe care scrie l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×