Sari la conținut
Forum Roportal
Rsc Style

Gta San Andreas Moding

Postări Recomandate

Am inceput sa fac un Mod pentru GTA San Andreas. Imi place la nebunie cum a iesit pana acum insa am intampinat o problema din care nu stiu cum sa ies. Am inlocuit si niste tatuaje dar nu am incercat sa intru intr-un magazin de tatuaje imediat dupa aceea, iar acum dupa ce am ajuns destul de departe cu modul am vrut sa testez si tatuajele dar cand intru in magazinul de langa frizeria de la misiunea "Ryder", imi iese din joc!!! Am inlocuit si fisierul shopping.dat pentru a avea toate tatuajele in toate magazinele.....Dupa ce mi-a iesit din joc am inlocuit inapoi fisierul shopping.dat cu originalul si toate fisierele de la tatuajele modificate le-am inlocuit de asemenea cu originalele insa nici acum nu merge jocul. Imi iese din joc cand intru in magazin!!! Daca poate cineva sa ma ajute cu o sugestie va rog!! Multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut . Sunt un membru nou . Abia mi-am facut cont . Ma poate ajuta cineva ci o problema la GTA San Andreas ??? Daca da uite-o : vreau sa gasesc acel camion (dumper) pentru ca vreau sa-i aplic un mod . Este o singura problema nu stiu unde este . L-am vazut o singura dat in misiunea aceea de la acea groapa in pamant . Daca ma poate ajuta cineva va rog raspundeti cat mai repede . Mersi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×