Sari la conținut
Forum Roportal
pantera rosie

Obiecte sanitare mai deosebite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu caut ceva mai deosebit. Adica imi doresc faianta si gresie care sa nu semene cu cea a vecinilor, cu cea a prietenilor, ceva care sa ma faca sa ma simt special. Stiu ca se poate gasi asa ceva la preturi foarte mari, eu cel putin am aflat ca exista si gresie de 9 milioane metrul patrat. Caut insa ceva mai special la preturi cat de cat rezonabile. Exista?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit multe chestii faine- faianta, gresie si alte cele- chiuvete, toalete, la un mag in spatele hotelului Cristal, in Aviatiei. Magazinul e mic, dar are lucruri foarte frumoase, deosebite intr-adevar, aduse din germania, iar preturile sunt doar un pic mai mari decat la magazinele astea mari. Nu mai stiu exact cum se cheama, ws consult sau construct, e ceva cu ws in orice caz.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O varianta excelenta este folosirea pietrei naturale. Marmura, onix pe pereti si granit ca si pardoseala. Efectul este intradevar fooooarte deosebit. Preturile la granit difera de la model la model, dar se pot gasi modele cu preturi in jur de 100 RON /mp. Manopera este scumpa, aproape ca dubleaza pretul, dar merita. Eu am pus granit intr-o camera si nu am crzut ca o poate face atat de eleganta, chiar daca am avut multe peripetii cu montatul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost eu la WS consult. o minunatie, nici nu stiam ce sa aleg. aveau si chestii foarte smechere dar la niste preturi pe masura (robineti cu lumini si lumina se schimba in functie de temperatura apei!!!) dar au si zeci de modele de faianta destul de accesibila la care am ramas cu gura cascata. sigur, nu e pret de hypermarket, dar faianta arata intr-un mare fel... mi-am luat si accesorii, in fine, nu pe cele de sute de euro, dar am gasit si pe bugetul meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am fost eu la WS consult. o minunatie, nici nu stiam ce sa aleg. aveau si chestii foarte smechere dar la niste preturi pe masura (robineti cu lumini si lumina se schimba in functie de temperatura apei!!!) dar au si zeci de modele de faianta destul de accesibila la care am ramas cu gura cascata. sigur, nu e pret de hypermarket, dar faianta arata intr-un mare fel... mi-am luat si accesorii, in fine, nu pe cele de sute de euro, dar am gasit si pe bugetul meu.

 

..Faci cumva reclama sau asa esti multumit din fire :ok: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm... ciudat. Tu ai postat un link! Si eu nu m-am gandit ca faci reclama... Faceai? :beee:

Si acum, ca sa-ti raspund la intrebare: tocmai, faza e ca nu sunt usor de multumit, dimpotriva. Dar dupa indelungi cautari am cumparat niste lucruri faine si am vrut sa spun si altora. Sau problema era ca nu am cumparat de la cei catre care mergea link-ul tau? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×