Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

Sex cu un necunoscut

Evaluează acest topic

sex cu un necunoscut  

58 membri au votat

  1. 1. Ati facut vreodata sex cu un necunoscut?

    • Da
      16
    • Nu
      42
  2. 2. Daca raspunsul este "da", ati repeta experienta (cu un alt necunoscut)?

    • Da
      20
    • Nu
      38


Postări Recomandate

hm...problema mea e in felul urmator...mi-am dat intalnire cu o persoana necunoscuta....si totul s-a rezumat numai la sex.....adica stiam ca pentru asta ne vom vedea....si in principal am, facut lucru asta sa vad cum e....ce e deosebit...insa e gresit sau nu? sunt in dilema acu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca totul a fost cu protectie, nimic nu e gresit. Ideea e sa tii numai pt tine. Si daca nu te simti bine pt ce ai facut, lasa lucrurile asa, pt ca nu e gresit, dar e riscant oarecum.

pai a fost cu protectie pe cat posibil.....

constiinta asta...m a face sa vad ca totu a fost gresit.....puii mei...chestia asta ma enerveaza....ca da am zis ca o fac am facut-o dar dupa ma simteam vinovata si super nasol

Nu e gresit...dar da,ai mult curaj si incredere...

Si cum a fost...adica,a fost ceva deosebit,cum sperai?

nope...nu prea mai mult o experienta dezamagitioare.....era cam varza individul....si nu avea maniere la pat.....adica ia lipsit delicatetea....ca o bruta mai degraba

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai a fost cu protectie pe cat posibil.....

constiinta asta...m a face sa vad ca totu a fost gresit.....puii mei...chestia asta ma enerveaza....ca da am zis ca o fac am facut-o dar dupa ma simteam vinovata si super nasol

 

nope...nu prea mai mult o experienta dezamagitioare.....era cam varza individul....si nu avea maniere la pat.....adica ia lipsit delicatetea....ca o bruta mai degraba

 

 

pai am fost si innainte...dar am luat o hotarere si acu vin regretele...constiinta mea e mai pacatoasa

 

Asculta-l pe Harald ca stie ce spune . A fost ... Ok ... Constiinta ta trebuie sa stea calma si sa treaca peste ... Mergi mai departe si impaca-te cu tine insati . Ia-o ca pe o experienta nefericita si continua-ti drumul, fara a mai privi in urma .

Editat de *Berbecut*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce faptul e consumat, chiar nu mai are rost sa spunem noi daca a fost bine sau nu. Deja stii si tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdea . sunt multi prosti la pat . pentru ca era un necunoscut putin i a pasat de cum te simti tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E nasol daca era o bruta, de asta nu e bine sa faci sex cu necunoscuti pt ca nu stii ce oameni sunt. E nasol daca te simti vinovata, dar incearca sa nu te mai gandesti.

bruta la sensul ca nu avea habar ce inseamna delicatetea.... :airkiss: ....da dar asa este....asta e inconvenienta cand faci lucru asta

Asculta-l pe Harald ca stie ce spune . A fost ... Ok ... Constiinta ta trebuie sa stea calma si sa treaca peste ... Mergi mai departe si impaca-te cu tine insati . Ia-o ca pe o experienta nefericita si continua-ti drumul, fara a mai privi in urma .

multam....adica si eu gamndesc asa....dar ca cateodata....constiinta ma dominita....dar tre sa ii treaca si ei... :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×