Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Ai vrea sa traiesti ca cel mai bogat om din europa? :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Clar ca mi-ar place sa am bani. Sa-i cheltuiesc pana nu mai pot, si dupa-ia, Dumnezeu cu mila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, bine. Apreciez faptul ca duce un trai modest, chiar daca are o avere de invidiat... Dar mobila aia a lui din ce se face oare? Nu-i problema, au tarile nordice destule paduri de defrisat... si daca se termina si alea, au tarile in curs de dezvoltare destula cherestea vanduta la pret de nimic. Ce mai conteaza niste hazarde naturale in plus?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normal. Pe ideea epocii noastre - "Nu trai viata, ci simte-o !" as incerca tot ce nu imi pot permite acum sa incerc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un raspuns.. cat mai simplu.. si mai ideal.. NU .. desigur ca partea egoista ar zice da.. dar trebuie sa iau in considerare efectele negative.. si faptul ca banii nu iti pot aduce fericirea, ci iti satisfac niste mofturi de moment.. dupa care vrei mai mult, mai mult si mai mult.. :) Deci.. nu. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bueeeeeeei mi-ati deschis topic sa ma discutati? Tztztztztztz...... :roll:

hopa,uite si marele miliardar in persoana,deci doamna miliardar cum e saai atatia bani ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaa !!! Vreau baaaani ! Dati-mi baaani ! Vreau eu toti baniii ! Toti banii sa vina la mine ! Vreau multi bani ! Nu ma mai satur de bani ! Dati-mii miiie ! Pe tooooti !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×