Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Ai vrea sa traiesti ca cel mai bogat om din europa? :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pentru uni suma contului e mult mai importanta poate ca sufera de zgarcenie cine stiie .

Dar daca toata povestea se bazeaza duar pe modestie din partea mea tot respectu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiam de felul de viata al dlui Ikea. Nu stiu daca e doar modest sau extravagant in felul lui.

 

Stiu insa ca atunci cand ai multi bani e foarte usor sa-ti pierzi mintile, sa ai impresia ca totul si toti se pot cumpara si ca soarele se invarte in jurul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa am banii lui, da.

Nu cred ca as putea, insa, sa fiu atat de umila incat sa ma comport, sau sa ma arat, ca si cum as avea salariul minim pe economie. M-as bucura de ei intr-o anumita masura.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stilul sau de viata nu are nimic in neregula. V-ati gandit ca poate avand atatia bani poate cumpara orice si nimic nu mai prezinta interes? Asa ca tot ce isi mai poate dori este o viata a unui om normal. Ca si cum nu ar avea toti acei bani. In toata aceasta poveste exista un lucru deosebit: ca nu face parada de acei bani. Desi, ar fi de laudat sa ii foloseasca intr-o buna zi in scopuri caritabile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am zis ca este nimic in neregula, ba chiar dimpotriva ! Toata admiratia pentru un om care intradevar intelege ca banul nu aduce fericirea, si sunt multe alte lucruri mai presus.

Doar ca eu probabil as face apel la ei mai mult decat face el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×