Sari la conținut
Forum Roportal
Uncle Sam

Job-uri care nu necesita varsta de 18 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut am 14 ani si momentan invat webdesign, adica php mysql si html.Motivul pt care am deschis acest topic este ca am inteles ca daca invat chstia asta cu webdesign m-ar ajuta sa fac un ban ceva(problema mea este ca parintii mei castiga destui bani da acestia sunt cheltuiti pe diverse cum ar fi intretinera casei, datorii, utilitati, inca o casa care dupa parerea mea nu prea mai foloseste la nimic fiindca-ii veche si o barca care a fost luata pe ascuns ca sa spun asa de catre tatal meu plus ca am si o sora mai mica care si asta necesita destui bani pt intretinere:)) si una peste alta parintii mei nu prea ma fac fata) dar as vrea sa am un plan de rezerva:)Asta inseamna ca astept sugestii pt un job ceva din care se pot face bani cinstiti pt cei sub 18 ani.Orice sugestie e bine venita dar as vrea sa fie sigura si legala:)Multumesc ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lasa,nu ai de unde sa stii tu daca foloseste sau nu a 2 casa,pana la urma sunteti doi copii si fiecare va trebui sa aiba casa lui mai departe,nu te teme ca banii nu sunt cheltuiti fara cap

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasa,nu ai de unde sa stii tu daca foloseste sau nu a 2 casa,pana la urma sunteti doi copii si fiecare va trebui sa aiba casa lui mai departe,nu te teme ca banii nu sunt cheltuiti fara cap

Merci de raspuns si nu m-am indoit nici o secunda ca banii nu sunt cheltuiti far cap dar stiu eu mai bine :hi: Oricum am zis si o mai zic ca parintii mei in ultima vreme nu prea mai fac fata si ma rog dupa ce termin de invatat webdesign am sa fac tot ce pot sa-i ajut daca ma ia cineva da as vrea sa am un plan de rezerva in caz ca nimeni nu ma vrea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut am 14 ani si momentan invat webdesign, adica php mysql si html.Motivul pt care am deschis acest topic este ca am inteles ca daca invat chstia asta cu webdesign m-ar ajuta sa fac un ban ceva(problema mea este ca parintii mei castiga destui bani da acestia sunt cheltuiti pe diverse cum ar fi intretinera casei, datorii, utilitati, inca o casa care dupa parerea mea nu prea mai foloseste la nimic fiindca-ii veche si o barca care a fost luata pe ascuns ca sa spun asa de catre tatal meu plus ca am si o sora mai mica care si asta necesita destui bani pt intretinere:)) si una peste alta parintii mei nu prea ma fac fata) dar as vrea sa am un plan de rezerva:)Asta inseamna ca astept sugestii pt un job ceva din care se pot face bani cinstiti pt cei sub 18 ani.Orice sugestie e bine venita dar as vrea sa fie sigura si legala:)Multumesc ! :pardon:

 

Daca iti place web-ul si programarea, parerea mea e ca te indrepti intr-o directie buna. Baga mare, invata cat mai multe; desi multora li se pare usoara "munca" pe net, te asigur ca sunt putini cei care o fac bine si aia chiar castiga bani din treaba asta. Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles ca daca invat chstia asta cu webdesign m-ar ajuta sa fac un ban ceva.

 

Intr-adevar, daca intri pe site-urile de joburi vei vedea ca foarte multe firme cauta webdesigneri. Prin urmare, te-ai orientat bine si pentru viitor. Pentru acum, sfatul meu este sa inveti cat mai bine webdesign si sa iti deschizi un blog cu sfaturi, idei, solutii etc. de webdesign. Sunt multi tineri care vor sa invete direct de la cunoscatori. Pe masura ce traficul tau va creste, valoarea blogului va fi mai mare si, prin urmare, vei putea sa faci bani din publicitate pe blogul tau. Sunt multe firme care contacteaza bloggeri pentru ca acestia sa puna bannere si reclame publicitare pe propriile bloguri. In acest fel, vei avea sansa sa te remarci in domeniu, sa fii cunoscut si, cine stie, sa fii contactat de diferite firme ca sa lucrezi pe anumite proiecte. Poti deveni colaborator si poti lucra chiar de acasa. Ideea e sa ai prezenta online si sa te remarci prin cunostintele tale de webdesign.

 

Mult succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de incurajari acum chiar sunt motivat de-a binelea sa termin ce-am inceput plus ca acu deabia ce-am facut 15 ani deci n-o sa ma las. Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
astept sugestii pt un job ceva din care se pot face bani cinstiti pt cei sub 18 ani.Orice sugestie e bine venita dar as vrea sa fie sigura si legala:)Multumesc ! :yahoo:

 

 

Sweatshop in Bangladesh. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am 13 ani si as dori sa ma angajez part-time. Stiti ceva job-uri de vara interesante? Un prieten zicea de MC Donalds si distribuitor pliante. Asa ca am nevoie de o idee. MULTAM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut. Am 13 ani si as dori sa ma angajez part-time. Stiti ceva job-uri de vara interesante? Un prieten zicea de MC Donalds si distribuitor pliante. Asa ca am nevoie de o idee. MULTAM

sa-ti iasa din cap treaba asta-n-ai inca varsta necesara!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×