Sari la conținut
Forum Roportal
AnitaD

Nu stiu cine canta aceasta melodie

Postări Recomandate

Este vorba despre o melodie lenta in stil pop-rock in care canta o voce feminina si o voce masculina, am cautat peste tot versurile insa nu gasesc nicicum melodia. Am sa scriu aici ceva din versuri insa nu cred ca sunt prea corecte dar daca stie cineva despre ce cantec e vorba rog sa ma ajute.

 

I gotta be

Don`t be for anymore...anymore

That`s more thinking waiting for

I gotta be, now we are crush in the....

Give me chance not to be so kind...so kind

Don`t tell me what is on your mind

So we are crush...

 

Acesta este refrenul, versurile nu cred ca le-am scris prea corect. Caut de 4 ani melodia asta insa nu dau de ea nicaieri. Daca stie cineva il rog sa ma ajute. Va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este vorba despre o melodie lenta in stil pop-rock in care canta o voce feminina si o voce masculina, am cautat peste tot versurile insa nu gasesc nicicum melodia. Am sa scriu aici ceva din versuri insa nu cred ca sunt prea corecte dar daca stie cineva despre ce cantec e vorba rog sa ma ajute.

 

I gotta be

Don`t be for anymore...anymore

That`s more thinking waiting for

I gotta be, now we are crush in the....

Give me chance not to be so kind...so kind

Don`t tell me what is on your mind

So we are crush...

 

Acesta este refrenul, versurile nu cred ca le-am scris prea corect. Caut de 4 ani melodia asta insa nu dau de ea nicaieri. Daca stie cineva il rog sa ma ajute. Va multumesc!

daca desenezi si un portativ si cateva note poate te ajut eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din cate spui cred ca e melodia asta Jagged Edge "I Gotta Be".:blink:

daca nu cauta pe youtube gotta be sau ceva de genu

e imposibil sa nu gasesti :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este vorba despre o melodie lenta in stil pop-rock in care canta o voce feminina si o voce masculina, am cautat peste tot versurile insa nu gasesc nicicum melodia. Am sa scriu aici ceva din versuri insa nu cred ca sunt prea corecte dar daca stie cineva despre ce cantec e vorba rog sa ma ajute.

 

I gotta be

Don`t be for anymore...anymore

That`s more thinking waiting for

I gotta be, now we are crush in the....

Give me chance not to be so kind...so kind

Don`t tell me what is on your mind

So we are crush...

 

Acesta este refrenul, versurile nu cred ca le-am scris prea corect. Caut de 4 ani melodia asta insa nu dau de ea nicaieri. Daca stie cineva il rog sa ma ajute. Va multumesc!

Versurile astea nu au nici un sens. :blink: nu sunt deloc corecte deci nu prea vad cum sa stabilim carei melodii apartin. Sunt total varza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Versurile astea nu au nici un sens. :blink: nu sunt deloc corecte deci nu prea vad cum sa stabilim carei melodii apartin. Sunt total varza.

de acord :( mai incearca

 

nici n-ai sa sti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×