Sari la conținut
Forum Roportal
corto

masaj deasupra

Postări Recomandate

Nu toata lumea vrea sex. Masajul e ancestral si a ramas benefic in toate culturile, la toate rasele. Si la maimute. Sa ajutam colegul (a) sa se destinda daca vrea. Daca nu se vrea nu insistati. Ajungeti si dumneavoastra pe mana cuiva. Incep eu.

Laurentus imperator ! Faci un masaj ca sunt anchilozat putin ? Ai bdsm ? Dai si-un bici ? Dar ca la fratele tau ! Nu fi rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci s a eliminat bdsm dintre useri si s a trecut la masaj . eu as face masaj iubitei mele me and just me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci s a eliminat bdsm dintre useri si s a trecut la masaj . eu as face masaj iubitei mele me and just me

Me and just me !

 

pai n-auzi ca e masaj cu biciul?

Un pic de masaj nu strica niciodata mai ales la omoplateii fluturelui ca da toata ziua din aripioare ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci s a eliminat bdsm dintre useri si s a trecut la masaj . eu as face masaj iubitei mele me and just me

Bun si eu ca rasplata pregateasc cada pentru baita.Pun spumant de baie cu miros de mango si mar ,sare de baie si aprind lumanarile parfumate de pe cada :bye:

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai bdsm ?

 

:doh: cum adica "ai" ??? ce, bydyseme-ul e ceva ce "ai", "posezi" ?? tu c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Me and just me !

 

 

Un pic de masaj nu strica niciodata mai ales la omoplateii fluturelui ca da toata ziua din aripioare ?

 

Strica ... daca e facut de neinitiati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×