Sari la conținut
Forum Roportal
sinoe

Revealed: UK

Postări Recomandate

asa naiv/a esti? biserica si clerul sunt implicati doar in sfera spiritualului pe cand la musulmani islamul insusi este o cale de a subordona lumea...unde-i musulman este si politica la maxim. Cand amesteci politica cu religia iese un cacat . Nu am chef ca musulmanii sa isi exercite drepturile asa incat sa vina si sa imi impuna sa ma convertesc de nu platesc taxa ori imi taie capul. Am vazut deja cum crimele de onoare deja agita populatia europei si americilor. Poligamia este oficial "exercitata" mai urmeaza sa fie legalizata pedofilia. Urmatoarea pe lista decapitari in piata publica. In MIlano musulmanii s-au pus cortul in mijlocul pietei de langa catedrala centrala (dedicata bineinteles crestinilor, aproape ca nu au pus steagul lui Mohamed cu semiluna pe catedrala) sa protesteze impotriva evreu-palestinian. Curand piata va fi transformata in piata de executii :decapitari, ucideri cu pietre, taieri de manini cum se practica si acum in Saudia si Iran.

 

Tineti-va religia in pantaloni si nu mi-o expune mie la nas cu lozinici "Islamul va domina lumea" ce chestie!

 

amice nu ti-a cerut tie nimeni parerea ,anglia e tara suverana si isi face legile asa cum vrea ea nu tre sa ceara parerea islamofobilor

o zi in lumina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa naiv/a esti? biserica si clerul sunt implicati doar in sfera spiritualului pe cand la musulmani islamul insusi este o cale de a subordona lumea...unde-i musulman este si politica la maxim. Cand amesteci politica cu religia iese un cacat . Nu am chef ca musulmanii sa isi exercite drepturile asa incat sa vina si sa imi impuna sa ma convertesc de nu platesc taxa ori imi taie capul. Am vazut deja cum crimele de onoare deja agita populatia europei si americilor. Poligamia este oficial "exercitata" mai urmeaza sa fie legalizata pedofilia. Urmatoarea pe lista decapitari in piata publica. In MIlano musulmanii s-au pus cortul in mijlocul pietei de langa catedrala centrala (dedicata bineinteles crestinilor, aproape ca nu au pus steagul lui Mohamed cu semiluna pe catedrala) sa protesteze impotriva evreu-palestinian. Curand piata va fi transformata in piata de executii :decapitari, ucideri cu pietre, taieri de manini cum se practica si acum in Saudia si Iran.

 

Tineti-va religia in pantaloni si nu mi-o expune mie la nas cu lozinici "Islamul va domina lumea" ce chestie!

hai ca mai dat gata!!!"sfera spirituala".. :flowers: pai papa de la roma e bagat in toate pana-n gat...politica,comert,finante in special,razboaie,uterul femeilor..anusul barbatilor..spalarea creierilor...si toate astea de cu mult inainte de migrarea musulmanilor in europa..care de fapt se intampla cam de acum..poate sunt naiva...dar oarba si surda NU...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai ca mai dat gata!!!"sfera spirituala".. :doh: pai papa de la roma e bagat in toate pana-n gat...politica,comert,finante in special,razboaie,uterul femeilor..anusul barbatilor..spalarea creierilor...si toate astea de cu mult inainte de migrarea musulmanilor in europa..care de fapt se intampla cam de acum..poate sunt naiva...dar oarba si surda NU...

 

auzi? de iti place sa iti imparti masculul cu inca 3 femei si sa te consdieri deficienta mental cum zice Mohamed, pardon Coranul, nu ai decat sa te duci in tarile atinse de molima civilizatiei inapoiate a islamului , tu aici ma lasi sa ma scobesc printre dinti cat si cum doresc eu. AICI se aplica legea civilizatia secolului 21 si nu cea a secolului 14, sa tineti minte. Pedofilia, violenta, poligamia, crimele de onoare sa le tineti in inimile voastre hidosite de MOhamed si stergeti-va picioarele de pres cand veniti intr-o tara a secolului 21.

 

Ce vagine debitezi acolo? Faptul ca Papa se pronunta impotriva avosturilor ...nu ti se pare normal? dar nu obliga pe nimeni ci doar sfatuieste, nu cum a facut-o Mohamed incat cele care isi foloseau propriul sex erau ucise cu pietre obisei barbar mostenit pana in ziua dea stazi. De aia NU ar trebui sa islamul sa se dezlantuiasca, altfel ajungem ca orice tara musulmana...exemple sunt destule. Comert si finante? Nu a venit Papa sa iti ceara taxa cum le este impus crestinilor in tarile musulmane

 

Iar de anusuri nici macar nu ar trebui sa mentionam cati homosexuali sunt ucisi in tarile voastre tolerante

Editat de sinoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auzi? de iti place sa iti imparti masculul cu inca 3 femei si sa te consdieri deficienta mental cum zice Mohamed, pardon Coranul, nu ai decat sa te duci in tarile atinse de molima civilizatiei inapoiate a islamului , tu aici ma lasi sa ma scobesc printre dinti cat si cum doresc eu. AICI se aplica legea civilizatia secolului 21 si nu cea a secolului 14, sa tineti minte. Pedofilia, violenta, poligamia, crimele de onoare sa le tineti in inimile voastre hidosite de MOhamed si stergeti-va picioarele de pres cand veniti intr-o tara a secolului 21.

 

Ce vagine debitezi acolo? Faptul ca Papa se pronunta impotriva avosturilor ...nu ti se pare normal? dar nu obliga pe nimeni ci doar sfatuieste, nu cum a facut-o Mohamed incat cele care isi foloseau propriul sex erau ucise cu pietre obisei barbar mostenit pana in ziua dea stazi. De aia NU ar trebui sa islamul sa se dezlantuiasca, altfel ajungem ca orice tara musulmana...exemple sunt destule. Comert si finante? Nu a venit Papa sa iti ceara taxa cum le este impus crestinilor in tarile musulmane

 

Iar de anusuri nici macar nu ar trebui sa mentionam cati homosexuali sunt ucisi in tarile voastre tolerante

 

 

Alo, bre mai moale, ca incepem sa ne temem de tine..

Pai ce vrei sa spui cu AICI? Aici pe forum? Aici in Romania? Aici adica pe scara blocului tau?

 

Auzi, pai daca Aici unde zici tu vreau eu sa fiu musulman poligam casatorit cu trei eveice din care una convertita la crestinism si doua la musulmani, tu n-ai ce sa faci, sic!

 

Si nu mai flutura aia cu poligamia. Sa vorbeasca nu cine a visat, ci cine a avut mai multe femei in acelasi timp. Ti-o recomand ca experienta. Spargi un mit si iti dai seama ca iti trebuie o motivatie foarte puternica sa mentii o astfel de stare de fapt pe termen lung. Merge o data, dupa aia iti blestemi zilele...

Si singurul motiv pentru care se facea asta atunci, acum 1500 de ani era faptul ca plecau destul de des la lupta barbatii si nu se mai intorceau. ramaneau femei care nu mai puteau face copii decit ilegitimi si nu mai puteau sa se intretina singure. Iar pentru un trib atunci asta insemna pieire, pentru ca in curand erau cuceriti de cei superiori numeric.

Reproducerea si sexul era pentru oamenii aia o chestiune de viata si moarte nu cum e acum o optiune de timp liber sau o escapada solitara nocturna pe canalul XXX dupa 11:00 noaptea..

Chiar azi au ramas reguli foarte stricte dupa care iti poti lua a doua sau a treia sotie. Trebuie sa ai suficient de multi bani si iti iei niste angajamente. Nu e o optiune sexuala si nici macar la ei nu prea se mai practica, desi intr-adevar e posibil.

 

Dar constat ca mai e ceva care a ramas neschimbat de 1000 de ani, si anume aspectul simplitatii mentale. O recunosti de la o posta. Nu mai discuta, nu mai argumenteaza, striga mai tare decit toti "omoriti-i bai pe toti!"

Prefer sa ma contrazic cu un arab imputit si inteligent despre evrei si cu un evreu nespalat inteligent despre arabi decit sa imi pierd timpul cu unul simplu la cap dar de neclintit in simplitatea lui..

 

In incheiere ca sa iti fac pe plac "omoriti-i pe toti de poponari taiati imprejur!!"

(observi ca in fraza asta sunt inclusi si evrei si arabi si crestini, catolici sau doar ortodoxi..)

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poligamia.

 

singurul motiv pentru care se facea asta atunci, acum 1500 de ani era faptul ca plecau destul de des la lupta barbatii si nu se mai intorceau. ramaneau femei care nu mai puteau face copii decit ilegitimi si nu mai puteau sa se intretina singure. Iar pentru un trib atunci asta insemna pieire, pentru ca in curand erau cuceriti de cei superiori numeric.

Reproducerea si sexul era pentru oamenii aia o chestiune de viata si moarte nu cum e acum o optiune de timp liber sau o escapada solitara nocturna pe canalul XXX dupa 11:00 noaptea..

Chiar azi au ramas reguli foarte stricte dupa care iti poti lua a doua sau a treia sotie. Trebuie sa ai suficient de multi bani si iti iei niste angajamente. Nu e o optiune sexuala si nici macar la ei nu prea se mai practica, desi intr-adevar e posibil.

 

 

Vai dar daca nu i sa mai spus asta de nenumarate ori.:doh: Da Sinoescu nu baga la cerebel. Nici nu ma mai obosesc sa-i repet acleasi lucruri ca-mi sangereaza deshtele pe tastatura si-mi pierd garantia la el. :P

Bafta tie.Poate reusesti tu sa-i mai curbi putin zelul.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, atunci sa punem ceva noutati din lumea spirituala a semilunistilor moderni :

 

Top Saudi cleric: Ok for young girls to wed

 

http://www.cnn.com/2009/WORLD/meast/01/17/...iage/index.html

 

 

The debate over the controversial practice of child marriage in Saudi Arabia was pushed back into the spotlight this week, with the kingdom's top cleric saying that it's OK for girls as young as 10 to wed.

 

 

Saudi cleric Sheikh Abdul Aziz Al-Sheikh says it's OK for a girl aged 10 or 12 to get married.

 

"It is incorrect to say that it's not permitted to marry off girls who are 15 and younger," Sheikh Abdul Aziz Al-Sheikh, the kingdom's grand mufti, said in remarks quoted Wednesday in the regional Al-Hayat newspaper. "A girl aged 10 or 12 can be married. Those who think she's too young are wrong and they are being unfair to her."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Maxim 15-20 de ani, o generatie pana cand UK o sa aiba ca religie dominanta ghici ce?:doh:)) si incet, incet nu numai UK.

 

Buna treaba! I-a venit prima menstruatie? e FEMEIE! la cratita si la turnat plozi cu ea! si sa nu dea dracu asta crestin sa uite s-o nenoroceasca prin procedra aia barbara..ete kil..am un lapsus acum..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×