Sari la conținut
Forum Roportal
www.sexshop-romantic.ro

Fantezii erotice

Postări Recomandate

Prima mea experienta :spiteful:

Ma aflam pentru prima oara acasa cu Ana, si niciodata nu a existat ceva intre noi doua, si, chiar daca nu m-am culcat cu femei,visam mereu sa o fac, eram tentata, mai ales ca aveam fantasme erotice la gandul de a ma culca cu ea.Ma aplecasem sa-i torn un pahar cu vin, si din neglijenta am varsat peste tot.Ana incearca sa ma ajute, imi stergea mana, si ma infioram de placere, era fina si calda.Ma ridic si ma invita sa ma asez langa ea, dar nu puteam sa o privesc in ochi, si ea observa emotia care ma stapanea.Acum se juca cu o suvita din parul meu, ii simteam parfumul la fiecare miscare.Ma fixa de sus in jos, eram rosie in obraji, nu miscam si nu ziceam absolut nimic.Simteam cum friguri ma cuprindeau in tot corpul,era excitant si emotionant in aceeasi masura.Mi-a cuprins gatul in mainile sale,ii simteam caldura suflului, si am inchis ochii.sa-a ridicat statea in fata mea si am fost nevoita sa ma ridic la randul meu.Imi deschidea nasturii de la camasa,si mereu ma mangaia pe fata si par.Imi ofeream corpul, eram ca paralizata.Tineam ochii abia deschisi, doream sa o vad cum imi ofera placere, sanii incepeau sa se intareasca,aproape ca ma dureau.Stia cum sa intervina...si in cateva clipe eram aproape dezbracata.Mi-a luat mainile si mi le-a apropiat de pieptul sau frumos, avea sfarcuri-le excitate de placere, iar pielea ii era calda.Si-a apropiat gura de sanii mei ma saruta si ma sugea delicios.Eram pe alta lume, o lumea a placerii si iubirii.Se apleaca si-mi saruta buricul, ma lingea peste tot, iar cu dintii incerca sa-mi scoata slipul.Incetisor imi lingea vaginul, simteam cum sucul mi se distila.Limba i se plimba peste tot,aveam o placere nebuna , ma excita asa de tare ca ma tineam cu mainile de par.In acelasi timp imi mangaia si fesele, eram inebunita, o lasam sa faca ce dorea, imi placea....Ma lingea doar din varful limbii, imi sugea clitorisul, il aspira in gura asa de bine, ca mi-am dat imediat drumul.Am strigat de placere, si am ejaculat.Eram pregatita sa-i ofer la randul meu un orgasm, ne-am lasat pe canapea, eu ma aflam in genunchi si ii imbratisam corpul.Ii descopeream sanii, burtica,pasarica, fesele, pielea fina si parfumata.Acum ii frecam sfarcuri-le , le masam incetisor iar ea imi mangaia parul si spatele.M-am decis sa o ling asa cum o facuse si ea inainte, o gustam, o devoram.I-am introdus degetul in vagin, apoi inca unul, gemea de placere.Impingeam inainte si inapoi cu precizie, si in cateva minute am reusit sa o fac sa termine.Acum ne sarutam intinse amandoua pe canapea, iar pe la miezul noptii adormiseram linistite.Totusi m-am trezit si Ana nu mai era, plecase in timp ce dormeam.Dar, pe masa era o foaie cu ceva scris de mainile sale : -Ai fost stralucita, mi-a placut....Pe curand poate, semnat Ana.Nu am mai intilnit-o niciodata.

 

Fantezii erotice Romantic

Editat de www.sexshop-romantic.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sfarcuri-le excitate

[snapbacca]65508[/snapbacca]

 

Trebuia sa te gandesti de doua ori inainte de a copia texte fumate de pe site-uri dubioase. Get a life , man, si lasa prostiile astea umede de pe net. A , sa nu uit : se scrie "sfarcurile" ... :spiteful: Am zis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×