Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fiecare a mers intr-un restaurant, bar sau terasa si i-a placut mancarea, atmosfera etc. faceti si voi reclama localurilor pe unde ati mers si spuneti ce v-a placut, dar si ce nu v-a placut (sau mai ales.. :spiteful: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unde merg cu mare placere is defapt doua locuri doua fast-food-uri

1 e langa scoala mea prea tari sandwich-uri si sunt si destul de ieftie unul cu sunca,pastrama si cascaval e 2.5 lei

2 full house e tot un fast-food da are numai pizza un deliciu

chiar vorbeam cu un bun prieten daca as avea 2 saci cu bani unul las da in ala cu sandwich-uri si celalalt in ala cu pizza :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prefer sa nu mananc in oras, dar daca vrem sa iesim undeva, iesim la Sherifs din Unirii (aici ne-am facut si nunta), poate si pentru ca are delimitata zona fumatorilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ar trebui sa fiti mai atenti pe unde mancati!

Nu stiti exact cum este preparata mancarea, care este calitatea ei :roll:

Stiu de fast-food-uri super cunoscute unde se cumpara carne proasta si ii pun mirodenii si o prepara intr-un fel de zici ca e super gustoasa! Nici nu iti dai seama ca e stricata!

Mai e si o regula de aur: inainte sa comanzi, verifica cum au la baie, pt ca asa cum au in baie, au si in bucatarie!

Eu am lasat-o mai moale cu mancatul in oras :cheer:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Am gasit un restaurant unde se mananca foarte bine. Italieneste. Prima data m-a atrasa denumirea, Ai Vecchi Amici - am vazut in B24Fun si apoi faptul ca este in centrul vechi al Bucurestiului.

Frumos si inauntru, buna si pizza- am vazut si pizzarul care facea pizza la cuptorul cu lemne, si desertul si in meniu am vazut multe feluri de paste. Bune si preturile.

Bravo lor! Au facut un restaurant pe cinste. Nu pretentios, dar intim si cochet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o pizzerie in Cismigiu pe malul lacului, nu stiu exact cum se numeste, dar cred ca e singura pe malul lacului!

Pizza f buna!

Desertul la fel!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu de acel loc. Eu insa nu am fost incantata. Preturile prea mari pt ceea ce ofera. Iar pizza nu e la cuptor pe vatra. Diferenta este mare.

Cred ca ai avut tu noroc.

Al Ai Vecchi Amici, de langa Lipscani, e chiar deosebit totul. Abia astept sa vina vremea buna sa se poata iesi si la terasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×