Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Fizz / Teo si Andi show

Postări Recomandate

eu nu ma uit deloc la televizor. Dar sa luam alt exemplu, maicamea cand se pune sa coase , da drumu si la televizor. Si ce vrea sa asculte? Nimic. Exact asta ii ofera teo, nimic. Caci daca maicamea ar asculta ceva interesant nu ar mai fi atenta la cusut.

 

De acord cu tine. Eu daca lucrez la calculator si vreau in acelasi timp sa ma uit si la televizor sunt total neindicate emisiunile interesante. De exemplu daca dau pe Discovery nu mai lucrez aproape nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricate nimicuri ar discuta teo parca se putea sa nu treaca sub zero si sa invite manelisti. Nu cred ca e obligata sa invite aceste persoane si se pare ca este f incantata de acesti pseudomuzicieni. De ziua nationala ne canta manelistii!!!! Dicteaza ea Romaniei ce sa asculte de ziua ei. Romania nu inseamna numai manelisti. TEo se stinge incet si incearca disperata sa mai salveze ceva coborand mult stafeta. Ea are tupeul sa sparga blocada impusa manelelor de catre radio si TV. Cine dracu se crede?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi plac deloc manelele si nu ascult acest gen de muzica, insa Teo mi se pare o imagine a ProTV-ului... nu a invitat numai manelisti aseara... si la o adica, sa fim seriosi... la mai toate petrecerile, cu orice ocazie, se asculta manele... a devenit ceva normal... iar daca nu-ti placea emisiunea ei, aveai dreptul sa schimbi progrmaul... :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai schimb programul de pe pro tv pe antena 1 unde am vazut ieri si am ramas stupefiat de inteligenta lui guta si a consortei care sa-au cerut in casatorie GOD DAMN si cand am dat din nou pe pro tv am vazut pe aceiasi guta si consorta cantand de ziua nationala pacat .... macar de ziua nationala sa nu dea poluare fonica ......dar se pare ca nu se poate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi tu, majoritatea prefera acest gen de muzica si noi nu prea avem cum sa ne impotrivim, pentru ca ceilalti sunt majoritari... spre exemplu, dupa ce am vazut-o pe blonda care isi pastreaza culoarea naturala "jos" mi-am zis ca e mai bine sa las TeVeul si sa dau o raita pe roportal, ascultand muzica pe care o prefer... decat sa ma enervez ca astia au numai manele in cap, mai bine devin indiferenta si-la dau incolo de TeVeu... :) :) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... atita timp cit televiziunea inseamna publicitate, cit tot ceea ce sa da e pa bani ... cit timp ai bani, poti cumpara spatiu de emisie in emisiunea lu' Teo, sa te bage cineva in seama ... si asa ajungi cu banii luati, cu publicitaea facuta si emisiunea realizata ... cam asta e parerea mea ... daca am gresit, va rog sa m-a contraziceti! ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am avut o revelatie zilele astea : Teo are de fapt o emisiune despre nimic !! Absolut nimic ! Nu se discuta decat prostii (vai , i sa-a rupt Nicoletei Lucieu nasturele, astazi mi-am cumparat un fotoliu, sa.a), porcarii efectiv! Si mai trist e faptul ca o astfel de emisiune aduce cele mai mari audiente in Romania. Pacat.

AI MARE DREPTATE.audienta reflecta interesele romanilor si implicit gradul de evolutie care din nefericire e foarte jos identic cu calitatea emisiunii..cat despre fizz..la garbage cu el!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tocmai am avut o revelatie zilele astea : Teo are de fapt o emisiune despre nimic !! Absolut nimic ! Nu se discuta decat prostii (vai , i sa-a rupt Nicoletei Lucieu nasturele, astazi mi-am cumparat un fotoliu, sa.a), porcarii efectiv! Si mai trist e faptul ca o astfel de emisiune aduce cele mai mari audiente in Romania. Pacat.

[snapbacca]10875[/snapbacca]

 

 

Bingo!! :-

Mie-mi place emisiunea Teo sow ...este o femeie inteligenta dar sa-a cam stricat e adevarat.... poate sa-a plictisit..sa tot duca munca de lamurire.. sa nu fie de acord cu tot felul.. cu tot felul 8) ...

Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul zice aproape in fiecare dimineata fostul ei coleg.... ::-:

 

Oricum se nimeresc faze amuzante... nu neaparat despre luciu... sau poate chiar emisiuni nerecomandate celor care tin regim de slabire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricate nimicuri ar discuta teo parca se putea sa nu treaca sub zero si sa invite manelisti. Nu cred ca e obligata sa invite aceste persoane si se pare ca este f incantata de acesti pseudomuzicieni. De ziua nationala ne canta manelistii. Dicteaza ea Romaniei ce sa asculte de ziua ei. Romania nu inseamna numai manelisti. TEo se stinge incet si incearca disperata sa mai salveze ceva coborand mult stafeta. Ea are tupeul sa sparga blocada impusa manelelor de catre radio si TV. Cine dracu se crede?!

[snapbacca]17152[/snapbacca]

 

Cam tarziu citez mesajul asta, dar nu are decat data de fabricatie, nu stiu cand expira :cry:

 

Pai bine mai, voi chiar credeti ca femeia aia face televiziune de dragul artei? Nu e evident ca o face pentru audienta? Eu zic ca e la mintea cocosului. si atunci nu e de asteptat sa invite ce prinde mai bine la public? ;)

 

Romaniei nu dicteaza nimeni ce sa asculte atata vreme cat telespectatorii au comutatoare la televizore. Asta din nou mi se pare ceva extrem de banal: daca nu iti place nu te uita. si daca nu te uiti si nu cumperi => nu se vinde => dispare de pe piata.

 

Impunatoarea ta "blocada impusa manelelor de catre radio si TV" e o aberatie. Blocada aia trebuie sa intre in functiune in capetele ascultatorilor care r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×