Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Fizz / Teo si Andi show

Postări Recomandate

Eu la-am vazut la Teo si Andi pe Fizz aproape in fiecare emisiune. M-am uitat (cand schimbam canalele) la vreo 3 emisiuni si la toate a fost prezent.

Iar mie imi place foarte mult "muzica" cantata de el.

 

Am fost pe pagina lui si surpriza casa lui de discuri e Nova Music nu Media Pro. Care sa fie explicatia atunci: ii place lui Teo muzica lui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu imi place de Fizz. Mi se pare un redus intal de no vazut parisu`. Teo face si ea ce poate. Este o moderatoare faina, dar are gusturi naspa in muzica. Andi este cel mai bun moderator vreodata. Nu sau legat carcotasii de el veci. Nu se balbaie, nu spune tampenii... e oca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am mai gandit si poate Teo trebuie sa accepte si compromisuri: trebuie sa promoveze anumite formatii interpreti chiar daca nu este de acord cu ce canta.

Mie nu prea imi place de Andi dar Teo e super.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil nu Teo si Andy decid cine vine si cine nu in emisiune... Andi Moisescu mi se pare foarte bun in ceea ce face, dar Teo deja incepe sa devina antipatica , pentru ca nu-i asa, ce-i prea mult nu-i sanatos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa-ar putea ca cei care sunt invitati in emisiune sa fie chemati de altcineva, nu de realizatori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm....ADI nu ma deranjeaza prea mult, teo insa mi se pare deja expirata!!!

cat despre fizzz....este un pusti de bani gata care arata bine si intr-o dimineata cand sa-a trezit i-a spus lu' tati: tata, vreau sa fac si eu un videoclip...si inca unul...si inca unul. ai ceva maruntis?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
audienta o face teo ci nu invitatii...

 

Tocmai am avut o revelatie zilele astea : Teo are de fapt o emisiune despre nimic !! Absolut nimic ! Nu se discuta decat prostii (vai , i sa-a rupt Nicoletei Lucieu nasturele, astazi mi-am cumparat un fotoliu, sa.a), porcarii efectiv! Si mai trist e faptul ca o astfel de emisiune aduce cele mai mari audiente in Romania. Pacat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, pentru ca nu vorbeste despre nimic, dar stie sa prezinte acest nimic exact pe placul telespectatorilor.

 

eu nu ma uit deloc la televizor. Dar sa luam alt exemplu, maicamea cand se pune sa coase , da drumu si la televizor. Si ce vrea sa asculte? Nimic. Exact asta ii ofera teo, nimic. Caci daca maicamea ar asculta ceva interesant nu ar mai fi atenta la cusut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×