Sari la conținut
Forum Roportal
king robhar

gothic 3 placa video problem

Postări Recomandate

in primu rand hello all.Am deschis acest topic deoarece am nevoie sa ma ajutati sa fac sa mearga gothic 3 pe un pc cu procesor de 3 ghz.ram 2 gb.video memory 244 :airkiss: .problema este ca nu merge sa intru in el.imi da eroare.plz help

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam ce erori i-ti da ce placa video ai bagat ultimul patch(prima vs de gothic 3 e cam nefinisata)

ma adevarul este urmatorul:cand intru in joc adik ii dau open la exe el spune ca e o prb cu engine.dll dar nush ce sa fac.am bagat o mie de fisiere din astea.nu merge.ajutatima plz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da asai.e placa video integrata cu 244 mb.stiu ca nu merg unele jocuri adik majoritatea dar nush ce sa fac.cateodata ma gandesc :DE CE OARE AM SCHIMBAT EU WINDOWSU.:hi:)apropo de windows.am avut alta placa de baza mult mai buna dar nush ce sa intamplat dar mi sa stricat si a trebuit sa o schimb dar ala de la pcuri mia spus ca asta e mai buna ca cealalta.si eu lam crezut dar nu stiu de ce :) .acum ce pot sa fac.exista vreo modalitate de al face sa mearga?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da asai.e placa video integrata cu 244 mb.stiu ca nu merg unele jocuri adik majoritatea dar nush ce sa fac .... acum ce pot sa fac.exista vreo modalitate de al face sa mearga?

ori te resemnezi cu gandu' ca nu merge ori marci banu si i-ti iei alta placa video (gothic 3 este un joc cu cerinte foarte mari doar nu te astepti sa mearga pe o integrata)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda bn.Adevarul e ca nu prea mai ajutat.Speram sa existe o cale de a face jocu sa mearga pe pcu meu asa cum e.Poate mai are cineva vreo idee cn stie.PLZ HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP. :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×