Sari la conținut
Forum Roportal
corto

Teleportat(a) in patul din dormitorul tau

Postări Recomandate

Propun jocul comun de incalcare a intimitatii: My home, my castle. Cine e intrusul ? Colegul de deasupra, ,,teleportat" in absenta ta in dormitorul tau, lungit in patul tau. Ce faci si mai ales, ce-i zici ?

Incepem ? Ok. Primul sunt eu, m-am teleportat, unde, in ce pat ? Ce parfum discret, un dormitor haios, cearceaf racoros, timp noros, baur frumos 8) tolanit cu fata in sus, cu capul pe un ursulet de plus...

Editat de bauer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce cauti bree 'in patul meu..da-te jos...sa nu spui ca nu sunt fata buna te las sa dormi pe presul din fata usi de la intrare...merge? 8)

Editat de me and just me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce cauti bree 'in patul meu..da-te jos...sa nu spui ca nu sunt fata buna te las sa dormi pe presul din fata usi de la intrare...merge? 8)

Aa...mda este totusi, usa ta...imprumut ursuletul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merge..dau o pereche de sosete sa nu-ti inghete picioarele...poate mai negociem una alta.

Da..apropo' ce cauti bree la mine in casa?

M-am teleportat gresit trebuia s-ajung cateva strazi mai incolo dar ce ploaie era afara m-a deviat...

http://www.youtube.com/watch?v=W-0_SFPOAJ0&hl=en&fs=1

Ce frumoasa este viata cand te-apuca dimineata dimineata in sosete...o sa fiu pupat de fete?

 

Ce cauti bree 'in patul meu..da-te jos...sa nu spui ca nu sunt fata buna te las sa dormi pe presul din fata usi de la intrare...merge? 8)

(Hai sa jucam mai departe: Deci acum me este in patul si dormitorul meu:)

 

Fa-te comoda , ai cola in frigider, eu ma duc sa ma culc acasa la tine, daca maine mai te gasesc aici mergem la restaurant, facem cunostiinta...

Editat de bauer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la ea si un pic in tavan si spun in gand: Sa vina o furtuna, afara, cu fulgere si traznete !

Editat de bauer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×