Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Paranormal

Postări Recomandate

Apropo de vise: Prietena mea a visat intr-o noapte sa isi rupe dintele si a doua zi si la-a rupt.

Eu nu am avut inca vise dinastea dar senzatia de deja vu o am destul de fregvent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da.....voi cum visati...alb-negru sau color.?e o intrebare pe care am primit-o acum cateva zile de la fratemio......dar i-am spus ca nu-mi dau seama ....decat daca ma trezesc in timpul visului....acum vreau sa vad raspunsul vostru!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu monocolor!...nu alb negru !!...in general memoriile pe care le am sunt alb si albastru.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca visez cu ochii deschisi totul e roz ....

Aporopo de "celelalte" vise....nu imi amintesc mare lucru(doar ca am visat ceva)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu color. Cica nu se poate, dar poate totusi lucreaza emisfera aia. Ah, da, si nu reuseam niciodata sa citesc in vis. Acum se pare ca se destrama chestia asta. De fapt visez mai rar de o data la saptamana, asa ca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cele mai multe ori nu imi aduc aminte ce am visat.

Daca visez color sau alb/negru nu stiu.

Sa vad daca visez ceva diseara (si o sa incerc sa retin) si va spun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba se poate si color.......cel putin....am visat si eu de cateva ori...dar am o pretene care viseaza numai alb cu contur negru...e interesant.....da chestia cu cititul in somn nu am incercat-o niciodata....eu nu pot sa numar in somn......sau sa scriu.....sa scriu chiar am visat de vreo cateva ori, dar nu reuseam....adica nu stiam sa scriu 8) 8) :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am avut de multe ori deja-vu,in special cand eram mai mic,dupa ce am trecut de 9 ani n-am mai avut.eu nu visez DECAT color,nici macar nu-mi pot imagina un vis alb-negru sau bicolor. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×