Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Paranormal

Postări Recomandate

Totdeauna am fost fascinat de paranormal. Presupun ca si voi.

 

Am gasit astazi in EVZ un articol despre o fetita care poate depista bolile oamenilor.

 

Ea are un sistem de “etichetare” a organelor interne si a problemelor in functie de culorile pe care le vede in interiorul organismului. Spre exemplu, rosu inseamna inflamatie, galben reprezinta epuizare, in timp ce negru si alte culori inchise indica faptul ca exista o problema grava, cum ar fi tumoare canceroasa.

 

Citit articolul complet deoarece e foarte interesant.

http://www.evenimentulzilei.ro/externe/?news_id=161560

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FREAcaY RAU POVESTEA...

UNBELEIVEBLE???BELEIVE IT!!!!!!!!!!!!!

SI EU SUNT FASCINATA DE PARANORMAL...DA ARTICOLUL PE CARE la-AM CITIT E SUPER...WHO caNOWS CE SE POATE INTAMPLA MAINE???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce naspa. Nu cred ca e bine sa ai puteri paranormale, inseamna ca esti diferit si oamenii te vad altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea, a avea puteri paranormale poate fi un dar sau un blestem. Depinde de cel care le are cum si le administreaza :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles ca daca ai puteri paranormale esti diferit de ceilalti iar cei din jur te privesc alfel...dar atat timp cat nu te intereseaza ce crede lumea nu vad care ar fi problema...(daca te intereseaza)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza puterea de control asupra puterilor paranormale. Acum cativa ani, la televizor, era prezentata o fata, care, de fiecare data cund clipea, producea un diamant.

Aceasta putere nu putea fi controlata deci era un blestem. (dupa cum le-a clasificat Blacca Cat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate Andrei...mie imi pare bine ca nu am vreun asemenea"dar" Si in cele mai multe cazuri cei ce au asemenea puteri nu constientizeaza acest lucru...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa parerea mea, a avea puteri paranormale poate fi un dar sau un blestem. Depinde de cel care le are cum si le administreaza :)

 

Din pacate daca ai puteri paranormale nu mai poti duce o viata linistita. Mai ales daca ai puteri cale prezentate in articolul de mai sus. Vor aparea tot felul de persoane care vor incerca sa profite de pe urma ta. Cel mai bine este sa ai puteri paranormale pe care sa le folosesti fara sa-ti faci publicitate.

 

Apropo: ati vazut Minority Report (super tare filmul).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca nu e nimic iesit din comun pentru ei, doar publicitatea si cred ca cei destepti vor stii sa se fereasca de ea. in rest cu asta sa-au nascut si pentru ei e ceva normal. cat despre vizualizarea organelor, aceasta e dem. stiintific, de efectul cairlian. in viitor cred ca toti vor avea acces la asemenea capacitati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×