Sari la conținut
Forum Roportal
Kahila

The Disclosure project

Postări Recomandate

Da,a lucrat in USA nu in Germania,dupa cate stiu eu,ca dealtfel si Schauberger.Au sutit americanii savantii nemtilor.Asta da, razboi castigat :roll:

Din ceea ce inteleg eu despre afacerile astea, savantii nu au fost sutiti, ci pur si simplu s-a facut "schimb de locuinta" determinat de o schimbare de decor necesara celor ce-au finantat razboiul, care de altfel se pare ca n-a fost castigat de nimeni, nici macar n-a existat un razboi in adevaratul sens al cuvantului, ci un holocaust, un sacrificiu intentionat declansat si bine controlat, cu interese si urmari bine calculate anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot ce ai scris mai sus , este o informatie venita dintr-un documentar de pe discovery sau history ( nu mai stiu exact ) ... si este principalul set de informatii folosit pentru a inchide adevarata perspectiva in limitele unei situatii usor acceptaile de mase. Din informatiile care le-ai dat nu puteau rezulta nici cum navele pozate postate mai sus. Doar nu credeai ca dintr-un documentar de pe "discovery" (mind-control) ai sa gasesti adevarul ... nu?

 

Van Helsing a fost doar unul dintre cei care s-au legat de informatiile astea si a incercat sa contureze o perspectiva. Dar informatiile sunt independente fata de el si oricare altcineva. Si legat de arieni , stramosii lor nu sunt veniti de pe alta planeta , ci sunt foarte pamanteni. :roll:

 

Ca am vazut documentare pe Discovery,nu neg.asa-i,nush la care documentar te referi mai exact. Unele documentare intr-adevar sant aiureli. In alta ordine de indei, OZN-urile germanilor sunt un FAPT, si nu un mit sau o legenda...poate ca nu au castigat razboiul ,nu lo-or fi castigat din cauza intereselor politice si financiare.Probabil pe planeta asta se invart treburi serioase ,dar lumea nu are timp de ele.Trenuie sa se uite la programul tv si sa nu uite sa urmareasca stirile de la ora 5.Chiar daca nu mai am incredere in absolut nici o informatie, de un lucru sunt sigura....si anume ca absolut tot ceea ce am invatat pana azi,se poate sa fie fals....traim pe langa realitate.

Realitatea e pe undeva in varf, ori noi suntem prea jos .

Cu arenii,am facut o gluma,pacat ca n-ai gustat-o :roll:

Nush de ce am facut corelatia Van Helsing cand am vazut ce ai scris...nu-i dau credibilitate mai ales ca o ia pe aratura cu teoria ca pamantul ar fi gol , sau Protocoalele Inteleptilor Sionului ,care e o mizerie... :doh:

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fals....traim pe langa realitate.

Realitatea e pe undeva in varf, ori noi suntem prea jos .

 

 

 

Realitatea este oriunde si oricand. La "nivelul" asta nu functioneaza piramida masonica. :roll:

 

Cu pamantul gol ... si pentru mine e aiureala. Vorba ta , Van Helsing e un nostalgic. Dar Pamantul plin de cavitati si tunele ce ating zeci si sute de km in scoarta , e ceva real.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesante teorii . Insa partea cu nave extraterestre detinute de adolf hitler mi se pare ceva absurd .Sincer sa fiu e prima data cand am auzit teoriile astea insa sunt putin sceptic in ceeace priveste navele spatiale detinute de Hitler. Hitler era un taran care pe deasupra era si rasist .Chestia cu rasa superioara ariana era doar o parte din nebunia lui .El de fapt vroia sa ii inlature pe evrei din germania care incepusera sa optina influenta politica si economica exagerat de predominanta .Hitler era un maniac care daca putea, extermina toate rasele inferioare din europa si chiar din lume .Daca detinea astfel de tehnologii acuma toti eram blonzi si cu ochii albastrii. Chiar Werner Heisenberg a recunoscut ca aveau nevoie de cel putin inca doi ani pt terminarea bombei atomice. Ce mi se pare mie interesant, dupa sfarsitul celui de-al doilea razboi mondial atat in sua cat si i Rusia a avut loc o explozie a dezvoltarii tehnologiei militare .Au aparut diferite avioane care depaseau viteza sunetului sau atingeau triplul acestuia fara sa poata fi vazute pe radar , bomba atomica bomba cu hidrogen toate astea intr-un timp relativ scurt dupa WW2 .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca Hitler era taran de asta ecsplica totu . Banuesca ca tu esti dintrun oras inghesuit si poluoat .Acum am inteles eu cum vine inteligenta la oameni in functie de grade de taranime

Hitler in unele probleme avea dreptate .Evolutia cere sacrificiii

Mai sant si tarani destepti un exemplu este chiar Hitler

Orasele au si ele prosti lor de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
interesante teorii . Insa partea cu nave extraterestre detinute de adolf hitler mi se pare ceva absurd .Sincer sa fiu e prima data cand am auzit teoriile astea insa sunt putin sceptic in ceeace priveste navele spatiale detinute de Hitler. Hitler era un taran care pe deasupra era si rasist .Chestia cu rasa superioara ariana era doar o parte din nebunia lui .El de fapt vroia sa ii inlature pe evrei din germania care incepusera sa optina influenta politica si economica exagerat de predominanta .Hitler era un maniac care daca putea, extermina toate rasele inferioare din europa si chiar din lume .Daca detinea astfel de tehnologii acuma toti eram blonzi si cu ochii albastrii. Chiar Werner Heisenberg a recunoscut ca aveau nevoie de cel putin inca doi ani pt terminarea bombei atomice. Ce mi se pare mie interesant, dupa sfarsitul celui de-al doilea razboi mondial atat in sua cat si i Rusia a avut loc o explozie a dezvoltarii tehnologiei militare .Au aparut diferite avioane care depaseau viteza sunetului sau atingeau triplul acestuia fara sa poata fi vazute pe radar , bomba atomica bomba cu hidrogen toate astea intr-un timp relativ scurt dupa WW2 .

deh, razboiul. Si noi sintem in razboi economic. Tocmi ce se sfrseste. Urmeaza ideologic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×