Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hei se uita cineva la Slayers?sunt facute in acelasi timp cu Sailor Moon,daca isi aduce cineva aminte!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow, kinda late, sper ca nu se supara nimeni ca raspund dupa atata timp.

I do watch Slayers, la Tv dar in special pe calc, avand in vedere a am toate seriile si filmele :tease:

Este un anime de aventura si cu mult umor, Lina Inverse (pers principal) fiind pur si simplu un fenomen :crazy:

Este o pustoiaca de 15 ani care isi castiga faima de cea mai buna vrajitoare in toate tinuturile. Seria care a fost difuzata la TV, The Slayers , este prima serie aparuta, prima calatorie a Linei alaturi de prietenii sai :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit....cineva care se uita la slayers,cum ai facut rost de el ,imi spui si mie pls :salut: eu m-am chinuit sa gasesc soundtrack-ul,ce sa mai zic de seria intreaga

post-5933-1151763728_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, super desen, si personajele sunt foarte bine conturate. Lina e preferata mea, Zelgadis ocupa locul al 2-lea...Bineinteles, povestea nu ar avea farmec fara Gourry si Amelia. Nu stiu daca am reusit sa vad toate seriile, stie cineva care a fost ultima?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

well a trecut o vreme de cand n-am mai intrat

1-sunt trei serii slayers: the slayers,slayers next,slayers try

2-lina avea 15 ani cand a inceput seria

 

vad ca nu prea scrie lumea pa aci

daca vrea cnv soundtrack-ul sa mi zica ca il am sau ii zic site-ul de unde sa-l ia dar e cam complicat

Editat de Tihuana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hei se uita cineva la Slayers?sunt facute in acelasi timp cu Sailor Moon,daca isi aduce cineva aminte!

 

mie imi plac Slayers :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ador slayers e primul anime pe care lam vazut poate fi atat de funny uneori,mai ales cand se cearta gourry cu lina pe mancare sau cand se enerveaza lina si arata ca un vampir e un anime la care nu pierzi nimik dc te uiti ba castigi o portie de ras

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac...am vazut toate episoadele care le-au dat pe A+....cred ca a fost o serie :D...Una din replicile funny care imi venira acu in minte din desen==>Asta e de la "maestrul" de Gourry: "Ce-i aia casatorie?Se mananca?" :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×