Sari la conținut
Forum Roportal
paulik05

Ce si cum sa fac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut ma numesc Paul si am o mica mare prb.....am intalnit o fata de 15 ani....eu am 18....a vrut sa fim impreuna si la inceput am zis ca de ce nu?hai sa vad ce iese....totul a fost bine....aproape....am gresit si eu nu zic ca nu dar dupa ce mi'a zis ceea ce nu i'a convenit si mi'a explicat am inteles si m'am schimbat.....totul a inceput pe mess a mi'a dat add si din vb in vb m'a chemat la intalnire....m'am dus nu am fost prea incantat sa zicem....dar am zis ca o parere se formeaza in timp...nu m'am pripit...din intalnire in intalnire totul a evoluat...ne vedeam in fiecare zi in 3 saptamani nu pot sa zic ca a fost zi in care sa nu vad stateam mult timp impreuna.....chiar f mult....o data am petrecut 12 ore cu ea si timpul a trecut f repede....a fost f bine....de ajuns cu introducerea....sa trec la subiect....

Ieri am iesit cu ea, sora ei, si prietenul surorii ei......cei doi din urma erau certati...a incercat sa'i impace a reusti lor le'a tercut supararea si a aparut la noi mai precis la ea...s'a suparat dintr'o data evocand motive de la inceputul relatiei...chiar de la inceput...dar motive care...nu mi'a zis ca ar fi suparat'o stand de vorba ..... numai ce imi zice ca ...ehee baiatu sa vezi ce ai sa patesti tu cu mine....sa vad daca suporti....nu am stiut ce sa cred...dar incet incet s'a suparat...desi nu i'am zis nimic s'a suparat....am condus'o acasa....si am plecat....cu cumatrul(prietenul surorii ei) am mai stat de vb si imi zice ca ea a trecut prin multe si multi si'au batut joc de ea si ca ea ma testeaza sa vada pana unde merg? pana unde pot? eu pot spune ca m'am implicat 100% am pus f mult suflet...desi prea repede....m'am atasat...si acuma nu stiu ce sa mai fac....ea mi'a dat sms ca nu mai vrea sa mi'a zis ca nu mai vrea sa sufere dar motiv pt care sa o terminam ioc...nimic va rog un sfat....nu stiu ce sa mai cred sunt ametit bulversat sunt nici eu nu stiu ce sa spun despre cum ma simt acuma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

8) crezi că la 15 ani ea chiar știe ce-i cu ea și ce vrea de la tine și de la viață? no offense, da mofturile-s comune la fetele de v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-ti prea multe probleme!sunt fite specifice varstei!nu-i mai da atentie dar ai grija nici sa nu dispari de tot din peisaj!dar ai intrebat-o daca ea simte ceva pt tine?!eu tin minte ca la 15 ani imi trecea foarte repede indragosteala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce as vrea sa mai am eu varsta voastra 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ai gresit tu cu ceva. Iar la suparare omul zice multe, chiar daca dupa aceea ii pare rau si-si da seama ca nu asta a vrut sa spuna cu adevarat. Poate ii trece... poate nu... nu stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ea mi'a dat sms ca nu mai vrea sa mi'a zis ca nu mai vrea sa sufere dar motiv pt care sa o terminam ioc...nimic va rog un sfat....nu stiu ce sa mai cred sunt ametit bulversat sunt nici eu nu stiu ce sa spun despre cum ma simt acuma

 

Va duceti la Balul Bobocilor?Ai o sansa acolo 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..poate sunt doar mofturi specifice varstei sau poate"cumatrul"tau avea dreptate tu esti singurul care poti afla adevarul..incearca sa vb cu ea si sa te lamuresti daca se merita sau nu sa te implici in aceasta relatie 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×