Sari la conținut
Forum Roportal
laddy

Ce am avut si ce am pierdut!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Uneori nu stim cum sa reactionam in viata si tratam cu indiferenta, cu ironie anumite situatii din viata pe care mai tarziu le regretam.. In acele vremuri nu apreciem ce avem dar dupa ce nu mai avem acel lucru sau aceea persoana regretam

 

in acest topic vom discuta de sansele pe care le-am avut dar pe care din neatentie nepasare le-am pierdut si am face orice acum sa intoarcem timpul inapoi

 

de ex eu

 

cand aveam expozitii nu-mi placea, chiar imi era sila de stat in picioare, de explicat ce inseamna fiecare tablou, acum as da orice sa mai am o expozitie de pictura..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu am pierdut sansa de a pleca cu bursa la studiu in Franta....si asta ca atunci cand trebuia sa dau interviu eu eram cu capu....dupa cai verzii pe peretii....de fapt incercasem sa ma sinucid,acum as da timpul innapoi sa ma pot duce la interviu si sa fiu plecata...... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uneori nu stim cum sa reactionam in viata si tratam cu indiferenta, cu ironie anumite situatii din viata pe care mai tarziu le regretam.. In acele vremuri nu apreciem ce avem dar dupa ce nu mai avem acel lucru sau aceea persoana regretam

 

in acest topic vom discuta de sansele pe care le-am avut dar pe care din neatentie nepasare le-am pierdut si am face orice acum sa intoarcem timpul inapoi

 

de ex eu

 

cand aveam expozitii nu-mi placea, chiar imi era sila de stat in picioare, de explicat ce inseamna fiecare tablou, acum as da orice sa mai am o expozitie de pictura..

pai si? :spiteful:

go for it..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu imi dau seama ca tot la acelasi lucru se ajungea asa ca nu regret nimic in viata asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu imi dau seama ca tot la acelasi lucru se ajungea asa ca nu regret nimic in viata asta

tu esti o pesimista...

vad ca nu-ti revii...de fapt nu incerci macar....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu esti o pesimista...

vad ca nu-ti revii...de fapt nu incerci macar....

 

nu sunt :) a nu regreta nimic in viata e o dovada de pesimism? inseamna sa ti asumi consecintele si sa mergi mai departe :o: chiar am avut o intalnire cu cineva care ma vedea pesimista pe net si ma bucur ca a stiut exact cu cine are de a face . ca stau si ma alint pe aici nitel :) e altceva :doh: insa nu sunt pesimista . imi place sa ma bucur de viata . pe net cum puteti vedea voi asta ? nu aveti cum :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt :) a nu regreta nimic in viata e o dovada de pesimism? inseamna sa ti asumi consecintele si sa mergi mai departe :cry: chiar am avut o intalnire cu cineva care ma vedea pesimista pe net si ma bucur ca a stiut exact cu cine are de a face . ca stau si ma alint pe aici nitel :doh: e altceva :o: insa nu sunt pesimista . imi place sa ma bucur de viata . pe net cum puteti vedea voi asta ? nu aveti cum :spiteful:

maaa

parca nu te-as cunoaste.. 8)

hai sa zicem ca esti foarte timida.....e ok asa? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maaa

parca nu te-as cunoaste.. :)

hai sa zicem ca esti foarte timida.....e ok asa? :spiteful:

 

nici asa :) las ca o sa ai ocazia sa vezi cum sunt in viitoru apropiat . ma ocup eu de surprize

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×