Sari la conținut
Forum Roportal
italiano_bosss

Situri diverse si interesante

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma rog, am vrut sa zic ca ce este in paranteza am eu, si este doar un exemplu. nu am pus titlul topicului ,,aveti site de facut temele, de facut probleme matematice, socoteli, draci, laci.,, tot ce vreau din topicu asta e sa aflu adrese dastea interesante, utile, interesante. ca nu imi e mie de skola. LoL, tot ce ati inteles voi e ca stau in italia si ca vreau sa imi faca cineva temele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma rog, am vrut sa zic ca ce este in paranteza am eu, si este doar un exemplu. nu am pus titlul topicului ,,aveti site de facut temele, de facut probleme matematice, socoteli, draci, laci.,, tot ce vreau din topicu asta e sa aflu adrese dastea interesante, utile, interesante. ca nu imi e mie de skola. LoL, tot ce ati inteles voi e ca stau in italia si ca vreau sa imi faca cineva temele

dar totusi stai in Italia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: Stiti careva situri sau site dastea interesante, de ex: sit care iti face temele (am eu da e pentru italiana) , zice locatia unde te afli dupa IP) , zice scuze pt a nu veni la scoala, sau pt a nu iti fake temele, sit de hackeri (nush dak avetzi voie sa dati), keksti dastea. Astept raspuns :blink: :blink:

stiurile nu fac teme , in situri se fac sapaturi :D

da de ce nu-ti faci singurel temele ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, sunt in italia, in bologna mai exact. AM deja site care imi analizeaza gramatical si logic propozitii, imi conjua verbe in 5 limbi, calculator, de toate. astea ma mai ajuta sa mai castig putin timp , ca sunt ji io om. ca asha toata ziua ce EDIT mea. si VA ROG, stiti careva ADRESE INTERESANTE? ps, la gold, se poate ca useru sa isi stearga singut topicu, fara sa apeleze la ,,admin,,. asta nu inseamna ca vreau sa il sterg pe asta. sa nu mai deschid alt topic sa pun intrebarea asta pls pls pls

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×