Sari la conținut
Forum Roportal
Kahila

Necronomicon

Postări Recomandate

Auzi, tu il crezi pe Crowley? Dar stii ca a fost mason, nu? 8)

Ca sa nu mai spunem ca a fost consumator stabil de urmatoarele substante laudanum, opium, cocaine, hashish, alcohol, ether, mescaline and heroin.:

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Auzi, tu il crezi pe Crowley? Dar stii ca a fost mason, nu? 8)

Ca sa nu mai spunem ca a fost consumator stabil de urmatoarele substante: experiences with laudanum, opium, cocaine, hashish, alcohol, ether, mescaline and heroin.

 

da dar inainte de a fi mason a fost ocultist so .

 

Auzi, tu il crezi pe Crowley? Dar stii ca a fost mason, nu? ;)

Ca sa nu mai spunem ca a fost consumator stabil de urmatoarele substante laudanum, opium, cocaine, hashish, alcohol, ether, mescaline and heroin.:

 

da si samanii folosesc o parte din ele ce ai vrut sa demonstrezi cu asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu ma indoiesc ca dupa consumul acelor substante, oricine devine mare ocultist. 8) ;) Ai dreptate, Vali. ;)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, nu ma indoiesc ca dupa consumul acelor substante, oricine devine mare ocultist. 8) ;) Ai dreptate, Vali. ;)

 

tocmai ca initierile se faceau inainte cu substante psihotrope

si inca se mai practica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici cade totul pt cei ce cred in stiinta . consumul de substante narcotice fac din acela un mare nebun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desigur, cred ca sunt pline canalele Bucurestiului de ocultisti in anonimat. 8)

 

enki nu iti pune ochelarii stiu ca faci diferenta dintre ingerarea controlata si aurolacii de la metrou

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vali, ca sa nu mai alergam dupa cai verzi pe pereti, arata-mi o sursa care vorbeste despre Necronomicon si care este mai veche de 1900.

in plus, tu, care ai contact cu lumea araba, ne poti confirma corectitudinea numelui celui care se presupune ca a scris cartea: Abdul Alhazred. wiki zice ca nu-i bine construit, ca nu-i conform cu gramatica araba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vali, ca sa nu mai alergam dupa cai verzi pe pereti, arata-mi o sursa care vorbeste despre Necronomicon si care este mai veche de 1900.

in plus, tu, care ai contact cu lumea araba, ne poti confirma corectitudinea numelui celui care se presupune ca a scris cartea: Abdul Alhazred. wiki zice ca nu-i bine construit, ca nu-i conform cu gramatica araba.

 

abdul este nume normal se mai traduce si fiul si alhazred e un nume de familie . deci fiul lui...

uite are si foto chiar:lol2:

 

http://uncyclopedia.org/wiki/Abdul_Alhazred

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
abdul este nume normal se mai traduce si fiul si alhazred e un nume de familie . deci fiul lui...

ai citit ce scrie in wiki? de curiozitate...

 

astept si sursa aia... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×