Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Gelu suntem alaturi de tine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va implor sa-mi respundeti la o problema: o tante care a muncit mult de tot sa ne desparta si nu a reusit, a venit azi la privegi si vazand cat il mangaiam si sarutam de mult, mi-a facut observatie in gura mare si mi-a zis ca e periculos sa pupi mortii care au fost formolizati, mai ales cei de la morga. Please help me!!!!

 

Mergi la ea, pune-i mana pe umar, zambeste-i si spune-i "Iti doresc sa nu treci niciodata prin ce trec eu acum! Nu vreau sa ma intelegi, vreau doar sa ma lasi in pace!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mergi la ea, pune-i mana pe umar, zambeste-i si spune-i "Iti doresc sa nu treci niciodata prin ce trec eu acum! Nu vreau sa ma intelegi, vreau doar sa ma lasi in pace!"

asa e cel mai bine.

Incearca sa te abti, nu-i da motive si de alte observatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai fost la alta banca sau tot la CEC ??? :spiteful:

 

Eu am fost la CEC, dar pp ca merge si de la banca. Contul dat de Irina este CU SIGURANTA cel corect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am fost la CEC, dar pp ca merge si de la banca. Contul dat de Irina este CU SIGURANTA cel corect.

 

Multumesc mult !!! Ne descurcam noi ... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va implor sa-mi respundeti la o problema: o tante care a muncit mult de tot sa ne desparta si nu a reusit, a venit azi la privegi si vazand cat il mangaiam si sarutam de mult, mi-a facut observatie in gura mare si mi-a zis ca e periculos sa pupi mortii care au fost formolizati, mai ales cei de la morga. Please help me!!!!

ce vita incaltata! Doamne, cred ca o zgariam pe ochi!

 

stai linistita ca n-are nici o treaba una cu alta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles ca Puiu vrea sa mearga, dar nu mai stiu unde a zis. Cred ca pe Clubul roportal de rugaciune.

Ia legatura cu Puiu...

trimis PM :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca am facut o mare prostie....si vreau sa imi cer scuze fata de sotia lui Gelu.....

eu nu am stiut ca el a murit....si i-am trimis un mesaj pe mess....ceva legat de iubire......si apoi eu chiar nu stiam ca a murit El

Vreau Sa Imi Cer SCUZE FATA DE EA si speer sa ma inteleaga,ca eu mai vb cu el pe mess si era un om super de treaba.....

condoleantele mele

Editat de erena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca am facut o mare prostie....si vreau sa imi cer scuze fata de sotia lui Gelu.....

eu nu am stiut ca el a murit....si i-am trimis un mesaj pe mess....ceva legat de iubire......si apoi eu chiar nu stiam ca a murit El

Vreau Sa Imi Cer SCUZE FATA DE EA si speer sa ma inteleaga,ca eu mai vb cu el pe mess si era un om super de treaba.....

condoleantele mele

 

Stai linistita darling, intreaba tu pe forumisti si forumiste ce discutii nebune si minunate aveau cu Gelutu...

Appologise accepted.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×